10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 16681267

PURE DISTRICT PURE DISTRICT PERPETUUM SAMOOMLAZUJÍCÍ SÉRUM

PURE DISTRICT PURE DISTRICT PERPETUUM SAMOOMLAZUJÍCÍ SÉRUM

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
PURE DISTRICT PERPETUUM Sérum je první sérum se samoomlazujícím účinkem. Vyvinuli jsme ho speciálně pro nás a doufáme, že sérum budete milovat i VY. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
1 485 Kč
Zboží od: PURE DISTRICT
1 485 Kč
S novou kartou za

Popis

PURE DISTRICT PERPETUUM Sérum je první sérum se samoomlazujícím účinkem. Vyvinuli jsme ho speciálně pro nás a doufáme, že sérum budete milovat i VY. Chtěli jsme totiž produkt, který opravdu funguje na vrásky, je nadupaný látkami, které zastavují stárnutí a navíc nutí pleť mládnout. Je doslova komplexní a troufáme si říci, že podobné složení na trhu nenajdete. Proto jsme ho nazvali PERPETUUM – nikdy nekončící proces. Sérum obsahuje 7 klinicky ověřených patentovaných účinných látek. O nich si můžete přečíst níže. Po aplikaci je pleť absolutně vyhlazená, hydratovaná, elastická a pevná se sametovým finišem. Bonusem je ochrana před zářením modrého spektra z monitorů.Inspirováno tajemstvím japonských gejš.

Naše zkušenost: Sérum je doslova balzámem pro jakoukoliv vrásku. Je příjemné na dotek, krásně se vstřebává a je záměrně bez parfemace. My ho aplikujeme nejen na oční vrásky, ale i čelo a krk. Prakticky kdekoliv, kde potřebujeme vyhladit nerovnosti.

Klinicky ověřená data 7 patentovaných účinných látek:

  • BIO trojkombinace extraktu z listů čajovníku čínského & zázvoru & fermentovaných laktobacilů má samoomlazující účinek a cytoprotektivní vlastnosti.
  • Kyselina polyglutamová, nová molekula v hydrataci. Zajišťuje duální účinek, protože nejen hydratuje, ale navíc uzamyká hydrataci v pleti. Zároveň aktivuje samozavlažování.
  • Speciálně zmenšená molekula kyseliny hyaluronové má 18× vyšší vstřebatelnost, vypíná vrásky a aktivuje produkci kolagenu. Tato molekula je pro naši pleť nepostradatelná z hlediska hydratace a syntézy kolagenu. Již od 18 let se začíná rapidně snižovat množství kyseliny hyaluronové v pleti a ve 47 letech máme dokonce jen 50 % této kyseliny v pleti vůbec.
  • Hexapeptid 7 chrání před UV zářením včetně modrého světelného spektra z monitorů. Díky tomu zastavuje stárnutí a vznik vrásek způsobených UV zářením. Také potlačuje produkci interleukinu, která způsobují stárnutí. Klinická studie, která trvala 28 dní, během níž došlo k výraznému snížení vrásek kolem očí.
  • Hexapeptid 12 stimuluje produkci elastinu, tím bojuje proti gravitaci a kontury obličeje tak neklesají. Také stimuluje produkci fibroblastu. V praxi znamená, že zmizíkuje jizvičky po akné. Klinická studie, která trvala 28 dní. Na jejím konci byla pleť o 57 % pružnější a o 51 % pevnější.
  • Sqalen je nekomedogenní složka neucpávající póry a zajišťující hebkost a sametovost.
  • SILK POWDER je hedvábný prášek vyvinutý z aminokyselin a naprosto klíčovou složkou celého séra, protože znásobuje účinek všech patentovaných výše zmíněných složek.
  • Kamelie japonská je jedna z přírodních složek a neodmyslitelná ingredience japonského rituálu krásy. Je znakem dlouhověkosti a elixírem mládí.

Malé množství naneste ráno a večer na tvář, krk a dekolt. Jemně vklepejte do úplného vstřebání.