Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 5752908

DR. GRANDEL Couperose Expert Cream - Speciální péče o pokožku náchylnou ke kuperose

DR. GRANDEL Couperose Expert Cream - Speciální péče o pokožku náchylnou ke kuperose

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Anti-couperose krém podporuje cévy a pojivovou tkáň a dlouhodobě snižuje zarudnutí. BALENÍ: kelímek Aplikace Na čistou pokožku obličeje, krku a dekoltu naneste jako poslední péči množství velikosti lískového oříšku. Ideálně kombinujte s DR. Celý popis
1 355 Kč
Zboží od: ALMAF Beauty
1 355 Kč
S novou kartou za

18.6.2024 - 19.6.2024 na vaší adrese

Popis

Anti-couperose krém podporuje cévy a pojivovou tkáň a dlouhodobě snižuje zarudnutí.

BALENÍ: kelímek

Aplikace

Na čistou pokožku obličeje, krku a dekoltu naneste jako poslední péči množství velikosti lískového oříšku.

Ideálně kombinujte s DR. GRANDEL Couperose Expert Concentrat, abyste dosáhli co nejlepších a ještě rychlejších výsledků.

TIP

Doporučujeme kombinovat s DR. GRANDEL Perfection BB Beauty Balm jako doplňkový produkt k Couperose Cream, protože dobře kryje, chrání a pečuje o jemnou a citlivou pokožku obličeje během dne. Díky integrovanému UV filtru je dokonalým společníkem pro outdoorové aktivity. Doporučujem také make-up se středním až silným krytím.

Účinné látky

Matrix peptid
Matrix peptid je nový druh komplexu účinných látek, který restrukturalizuje síť kolagenu a elastinových vláken kůže prostřednictvím svých tří složek (měď, peptidy a glukózová složka). Struktura a pevnost pokožky jsou posíleny, pokožka získává větší elasticitu a pružnost.

High-tech pigmenty
High-tech pigmenty odrážejí světlo z povrchu kůže a opticky snižují linie a vrásky. Dávají pokožce jas a zakrývají stíny pod očima a také známky stresu a únavy a chrání pokožku před stresovými vlivy.

Biotechnologické enzymy
Biotechnologické enzymy se získávají biotechnologicky z mořských mikroorganismů. Jsou extrémně tepelně stabilní, působí jako přírodní „slunečník“ a chrání tak lipidy, proteiny a DNA kůže. Působí proti rozvoji poruch pigmentů a zajišťují tak rovnoměrnou pleť.

Fialové červené řasy
Fialově červené řasy posilují cévy a podporují pružnost kapilár.