Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 5752874

DR. GRANDEL Hyaluron at Night, 3 x 3 ml - Doplnění hydratace přes noc

DR. GRANDEL Hyaluron at Night, 3 x 3 ml - Doplnění hydratace přes noc

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Pro zákazníky, kteří hledají intenzivní hydratační kúru přes noc. Hyaluron at Night doplňuje zásoby hydratace pleti pro svěží a mladistvý vzhled po probuzení. Celý popis
495 Kč
Zboží od: ALMAF Beauty
495 Kč
S novou kartou za

26.6.2024 - 27.6.2024 na vaší adrese

Popis

Pro zákazníky, kteří hledají intenzivní hydratační kúru přes noc. Hyaluron at Night doplňuje zásoby hydratace pleti pro svěží a mladistvý vzhled po probuzení. Inteligentní složení aktivních látek, „depot“ kyseliny hyaluronové a komplexu vzácných vyživujících botanických olejů podporuje intenzivní regeneraci v době spánku – pro krásné sny!

Aktivní látky

  • depot" kyselina hyaluronová
  • komplex vyživujících olejů

Aplikace

Ampuli Hyaluron At Night je možné použít pro dodání extra péče při speciální příležitosti (= výsledkem je efekt vyhlazení a osvěžení pro důležitou událost) nebo jako intenzivní kúru (= trvalé zlepšení stavu pokožky).

Kúra trvá 1–4 týdny v závislosti na požadované intenzitě. Celý obsah ampule aplikujte 2–3× týdně na obličej, krk i dekolt. Ampuli jemně vmasírujte do předem vyčištěné pleti před aplikací vašeho oblíbeného hydratačního krému DR. GRANDEL.

​​Jak ampuli otevřít?

1. Ujistěte se, že v hlavě ampule nejsou žádné zbytky koncentrátu. V takovém případě tekutinu jemným klepáním přesuňte dolů do těla ampule.

2. Tečka označující místo, kde je třeba zlomit krček ampule, by měla být otočena směrem vzhůru, resp. směrem k vám.

3. Pozor na prsty! Abyste ochránili pokožku vašich prstů, zabalte před zlomením ampuli do papírového kapesníčku nebo použijte DR. GRANDEL otvírák na ampule.

4. Ampuli otevřete zlomením jejího krčku. Zatlačte prsty proti vyznačené tečce.