Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 5752915

DR. GRANDEL SENSICODE Moisturizing Cream 50 ml - Hydratační krém pro citlivou pokožku

DR. GRANDEL SENSICODE Moisturizing Cream 50 ml - Hydratační krém pro citlivou pokožku

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Hydratační krém od DR. GRANDEL přesně splňuje tyto požadavky:  Hydratační krém zklidňuje a a redukuje zčervenání pokožky. Z dlouhodobého hlediska krém posiluje bariérovou funkci a udržuje mikrobiom pokožky (individuální ochrannou vrstvu) v přirozené rovnováze. Celý popis
1 190 Kč
Zboží od: ALMAF Beauty
1 190 Kč
S novou kartou za

18.6.2024 - 19.6.2024 na vaší adrese

Popis

Hydratační krém od DR. GRANDEL přesně splňuje tyto požadavky: 

  • Hydratační krém zklidňuje a a redukuje zčervenání pokožky. Z dlouhodobého hlediska krém posiluje bariérovou funkci a udržuje mikrobiom pokožky (individuální ochrannou vrstvu) v přirozené rovnováze.
  • Hydratační krém pro citlivou pokožku hluboce hydratuje mikro kyselinou hyaluronovou.

Těšte se na zářivou, krásnou a zklidněnou pleť. 

Bez parfemace.

Aktivní složky

  • Skin Biotic Balancer - Lyzát z bakterií mléčného kvašení (Lactococcus lactis), který podporuje přirozenou bariérovou funkci pokožky tím, že podporuje její mikrobiom. Pro klidnější a svěžejší pleť a posílený potenciál regenerace.
  • Mandlový olej - Cenný olej získaný ze semen sladké mandle. Tento olej má intenzivně vyhlazující, posilující a zvlhčující účinek. 
  • Komplex pro uklinění pokožky - Extrakt z rákosu (Phragmites communis) a borovicové houby (Poria cocos) chrání před vlivy prostředí, vnějšími dráždivými faktory a znatelně zmírňuje stávající příznaky stresu. Složení také vykazuje zlepšení bariérové ​​funkce a snížení zarudnutí kůže.
  • Micro hyaluron - Nízkomolekulární kyselina hyaluronová. Díky své nízké molekulové hmotnosti má Micro Hyaluron schopnost pronikat hlouběji do pokožky a také jí dodávat vlhkost do hloubky. Může pronikat kůží a zadržovat vodu v pojivové tkáni. Pokožka se zpevňuje a redukují se vrásky.

Aplikace

Hydratační krém pro citlivou pokožku se používá ráno a večer po čištění a po aplikaci vhodného přípravku pro péči o oči. Na obličej, krk a dekolt naneste krém na obličej o velikosti lískového oříšku.