Dermacol Intenzivní liftingový krém BT Cell 50 ml
369 Kč 314 Kč

Akce

Jedinečný liftingový krém s koncentrovaným protivráskovým komplexem má výsledný účinek podobný jako po aplikaci injekcí botulotoxinu. Okamžitě vyhlazuje jemné vrásky, již první den po aplikaci znatelný výsledek. Dlouhodobě zvyšuje pevnost, obnovuje plnost pleti a redukuje nerovnosti.

Dermacol Denní krém proti vráskám (Lady Cream) 50 ml
99 Kč 85 Kč

Akce

Suchá pleť je velmi křehká, citlivá a náchylná k předčasné tvorbě vrásek. Krém s bohatší texturou je velmi příjemný a poskytne maximální komfort i té nejsusší pleti. Díky téměř 50% obsahu tukové složky poskytne okamžitou úlevu a zabraňuje nepříjemnému pocitu pnutí.

Bione Cosmetics Noční pleťový krém Exclusive Q10 51 ml
95 Kč 86 Kč

Akce

Ultra tenký pleťový krém se zvýšeným obsahem koenzymu Q10, s hydratační složkou je určen pro všechny typy pleti. Unavené pleti navrací tonus a lesk, pleť je vláčná, hydratovaná a vyživená. Koenzym Q10 posiluje buněčné dýchání a tím optimalizuje biochemické procesy v pokožce.

Bione Cosmetics Extra výživný pleťový krém Cannabis 51 ml
95 Kč 86 Kč

Akce

Extra výživný pleťový krém Cannabis je velmi rychle vstřebatelný, obsahuje nejen konopný olej, ale i extrakt z celé zelené rostliny. Tím dodává kosmetice unikátnost a spotřebiteli maximum cenných látek z této výjimečné rostliny.

Dermacol Péče pro okamžité vyhlazení vrásek BT Cell Blur 50 ml
299 Kč 255 Kč

Akce

Revoluční péče jako náhrada botulotoxinových injekcí! Intenzivní liftingová péče s účinkem podobným jako po aplikaci botulotoxinu, poskytuje komplexní program pro korekci mimických vrásek, reguluje svalové kontrakce způsobené mimikou obličeje a uvolňuje mikronapětí.

Dermacol Intenzivní liftingová a remodelační péče BT Cell 30 ml
359 Kč 306 Kč

Akce

Jedinečná lehká textura s revolučním koncentrovaným protivráskovým komplexem má výsledný účinek podobný jako po aplikaci botulotoxinových a hyaluronových injekcí. Vypíná pleť, vyhlazuje nerovnosti a výrazové linie, vyplňuje vrásky a efektivně zabraňuje jejich vzniku.

Bione Cosmetics Rozjasňující pleťový krém Rakytník 51 ml
95 Kč 86 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rozjasňující pleťový krém s rakytníkem, minimem emulgátorů, s vysokým obsahem antioxidantů – inositolu a vitamínu E. Chrání před stárnutím pokožky a před vznikem vrásek vlivem volných kyslíkových radikálů a vlivem glykace bílkovin, kterou významně omezuje karnosin.

Bione Cosmetics Výživný krém na suchou a citlivou pleť Mandle 51 ml
95 Kč 86 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Výživný krém Mandle je určen pro všechny typy suché, citlivé a smíšené pleti. Mandlový krém – se zvýšeným obsahem oleje ze sladkých mandlí a hydratační složkou. Unavené a suché pleti navrací tonus a lesk, pleť je vláčná, hydratovaná a vyživená.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: