Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMAsmart image price
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 7145075

Verdemax PTT20 Aku teleskopický plotostřih, pila

Verdemax PTT20 Aku teleskopický plotostřih, pila

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
VERDEMAX PTT20 je Aku teleskopický plotostřih , pila s novou baterií Samsung 20 V Li-ion s kapacitou 2 Ah. Délka teleskopické násady je 200 –255cm. Délka lišty 610 mm. Součást balení je nabíječka baterie + 1× baterie Li-lon 20V 2Ah. Celý popis
5 990 Kč
Zboží od: V-GARDEN
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
5 990 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

1.2.2023 na výdejním místě
1.2.2023 na vaší adrese

Popis

Verdemax nabízí široký sortiment zahradního AKU programu 20V. Předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému provedení zaujme i profesionály, kteří hledají kvalitní nářadí s delší životností a usnadňující práci.
Rozmanitost zahradního sortimentu Verdemax splňuje veškeré požadavky jak profesionálů tak i hobby uživatelů.V souladu s ochrannou životního prostředí nabízí také Verdemax aku nářadí s novou baterií Samsung 20V Li-ion. Líbivý design a zaručená spolehlivost činí toto nářadí nepostradatelné pro práci na zahradě. Dodávané se Samsung baterií a nabíječkou. Pro vyšší výkonnost je možné také použít 20V, 4 Ah baterii, na dokoupení.
Aku teleskopická prořezávací pila plotostřih Verdemax PTT 20
Baterie Li-Ion 20V Samsung
Kapacita baterie:, 2 Ah
Délka lišty: 610 mm
Délka teleskopické násady: 200 –250 cm
Úhlově nastavitelná hlava: Ano
Maximální průměr větví: 20 mm
Délka řezné lišty: 20 cm
Automatické mazání řetězu: Ano
Hmotnost: 3,6 kg
Obj.č. 4346
Součást balení je nabíječka baterie + 1× baterie Li-lon 20V 2Ah.
Společnost Verdemax vyrábí zahradní produkty pod vlastní značkou pro péči, dekoraci, ochranu a údržbu zeleně, a to jak pro fandy, tak pro profesionály v tomto odvětví.
Společnost byla založena v 80. letech v Itálii s operačním ústředím v Boretto. Díky širokému spektru produktů se obrací k zákazníkům, prodejcům, zahradním centrům a specializovaným distributorům a nabízí jim především zahradní ruční nářadí, aku program, tlakové postřikovače, rozmetadla, kompostéry, závlahové systémy, dětské nářadí atd. Nabídka produktů se stále rozšiřuje.