Gumárny Zubří 3D PREMIUM textilní koberce VW GOLF SPORTSVAN 2013-

Gumárny Zubří 3D PREMIUM textilní koberce VW GOLF SPORTSVAN 2013-

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Představujeme Vám nové 3D koberce VW GOLF SPORTSVAN 2013-, které změní Váš pohled na textilní auto koberce. Jsou vyrobeny z toho nejkvalitnějšího materiálu, precizně vytvarované a se zvýšeným okrajem. Díky tomuto zadrží veškeré nečistoty, vodu i tající sníh. Celý popis
1 199 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Doprava zdarma
Partner: Gumko.cz

Skladem u partnera poslední 1 kus

29.9.2021 - 30.9.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Gumko.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100021484724

Popis

Představujeme Vám nové 3D koberce VW GOLF SPORTSVAN 2013-, které změní Váš pohled na textilní auto koberce. Jsou vyrobeny z toho nejkvalitnějšího materiálu, precizně vytvarované a se zvýšeným okrajem. Díky tomuto zadrží veškeré nečistoty, vodu i tající sníh. Následně je velmi snadné je vyčistit suchou i mokrou cestou. Vyzkoušejte něco nového, něco jiného, něco lepšího.

3D PREMIUM textilní koberce VW GOLF SPORTSVAN 2013-

Výrobce: Krátce Vám představíme technologii tohoto prémiového produktu. Na začátku projektu jsme analyzovali stovky materiálů a textilních koberců, abychom nalezli ten pravý a jediný pro naše 3D auto koberce. A podařilo se. Jedná se o originální PA VW 450g/m3 materiál v barvě Titanově-černá. Tato textílie je na povrchu a je tím první a co zákazníka bude zajímat. Dali jsme si proto na tomto výběru záležet. Kromě toho jsou tu ale ještě další vrstvy auto koberce, které umožňují jeho tváření a odolnost, tak aby dostál svým prémiovým vlastnostem. Jsme přesvědčení, že z tohoto produktu budete nadšen(a).

Poté co tento materiál dostane svůj perfektní tvar, aby pokryl celou podlahu vozu, zbývá už jen stará známá finální práce: Koberce osadíme originální fixačními prvky, opatříme přebalem se všemi potřebnými uživatelskými informacemi, zkompletujeme na ramínko, zabalíme do fólie a kartonu, tak aby byly připraveny k doručení.

3D tvarované textilní auto koberce VW GOLF SPORTSVAN 2013- přesně pasující danému vozu VW GOLF SPORTSVAN 2013-. Jsou schopny zadržet všechny druhy nečistot, vody a tající sníh. Snadné na vyčištění či vysátí, Skvěle vypadající a vyrobené ve vysoké kvalitě.

Technické parametry:

Barva: Titanově-černá

Fixace: Ano