Polštářky a podložky na posed

U nás na MALL.cz najdete více než 1 000 000 produktů, mezi nimi i zboží polštářky a podložky na posed. Pořiďte si pomůcky pro sport nebo kempování u nás na MALL.cz a využijte našich výhod:

Zobrazit více
  • Zakoupené zboží z kategorie polštářky a podložky na posed doručíme dnes, či jindy podle vašich preferencí.
  • Nákup si můžete vyzvednout i sami ve více než 700 výdejních místech.
  • Potřebujete si vybrané produkty z kategorie polštářky a podložky na posed nejprve vyzkoušet? S MALL Pay odložíte platbu za nákup klidně až o 30 dní.
  • Pokud nebudete spokojeni, můžete nám zboží vrátit do 14 dní.
  • Zákaznická podpora MALL.cz řeší požadavky zákazníků

Prohlédněte si nejnovější zbožíze sekce polštářky a podložky na posed či dejte na ostatní zákazníky a vybírejte z nejlépe hodnocených produktů. Pokud chcete na nákupu ušetřit, nenechte si ujít produkty ve výprodeji.

Chybí vám ještě něco? U nás na MALL.cz najdete spoustu zboží.

ZÁHOŘÍ Rudel Polštářek na posed - loden
3x

ZÁHOŘÍ Rudel Polštářek na posed - loden

275 Kč

Polštářek s výplní dutého vlákna oceníte při všech toulkách přírodou. Polštářek poskytne kvalitní izolaci při sezení na chladných a vlhkých místech po dešti, za ranních mrazíků nebo v chladnějším období roku. Polštářek je skladný, lze ho smotat a následně stáhnout nastavitelným popruhem.

Partner: elovec
Ostatní polštářek na sezení s motivem

Ostatní polštářek na sezení s motivem

480 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Praktický polštářek z vyšívaným motivem jehož spodní strana je vyrobena z nepromokavé tkaniny a je neodmyslitelným společníkem za vlahých rán nebo sychravých večerů na loveckém posedu.<?xml:namespace prefix = „o“ ns = „urn:schemas-microsoft-com:office:office“ /> ·         Ručně vyšívaný motiv (jel…