CZ darky ed


Pomáháme

Jsme přesvědčení, že velké společnosti by měly pomáhat. Proto se již od samotného vzniku MALL.CZ snažíme podpořit ty, kteří pomoc opravdu potřebují.

Podporujeme tyto projekty a organizace

KLOK.ART KlokArt

Bez nároku na podíl ze zisku jsme dali v našem obchodě MALL.CZ prostor speciální kolekci KLOK.ART, která byla vytvořena jedním z předních současných českých umělců, Pasta Onerem. Zakoupením kteréhokoliv výrobku finančně podpoříte Klokánek, projekt Fondu ohrožených dětí.
Zjistěte více a podpořte Klokánek

Dobrý Anděl Dobrý Anděl

Společně s vámi pomáháme šířit myšlenku nadace DOBRÝ ANDĚL! Na přání mnohých z vás si na našich stránkách můžete pořídit tričko s originálním andělským motivem a udělat tak radost sobě, ale i nadaci DOBRÝ ANDĚL, jelikož veškeré prostředky z tohoto nákupu putují právě této nadaci.
Zjistěte více a staňte se Dobrým Andělem

Konto BARIÉRY Konto BARIÉRY

Již krátce po založení MALLu jsme začali spolupracovat s nadací Konto BARIÉRY. V rámci naší spolupráce s Kontem BARIÉRY byla mimo jiné v dubnu 2007 založena MALL.CZ – liga bez bariér, soutěž pro hráče stolního tenisu se zdravotním postižením.

Lékořice – Centrum podpůrné péče Lékořice – Centrum podpůrné péče

Organizace se zaměřuje na psychosociální podporu pacientů, především pak seniorů a dětských pacientů nemocnice. Centrum jsme podpořili zajištěním PC vybavení, kancelářskou technikou a spotřebiči.

Dětský úsměv Dětský úsměv

Organizace byla založena s myšlenkou pomáhat opuštěným dětem v dětských domovech, dlouhodobě nemocným dětem v nemocnicích, sanatoriích, léčebnách a všude tam, kde chybí dětský úsměv.