10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Pomáháme

Záleží nám na světě kolem nás, a proto rádi pomáháme tam, kde je to potřeba. Podporujeme projekty, které podávají pomocnou ruku lidem s handicapem, dětem i přírodě.

Podpořili jsme tyto projekty:

Nadační fond Andrey Verešové

Dlouhodobě spolupracujeme s Nadačním fondem Andrey Verešové. Během Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary jsme v MALL.cz Parku pro děti uspořádali dětský den a před Vánoci nechyběla ani Mikulášská besídka, která v Dětském domově Domino navodila příjemnou atmosféru.

Nadační fond Andrey Verešové
Nadační fond Andrey Verešové 2

Nadace Terezy Maxové

Ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové jsme připravili pestrý program pro děti z dětských domovů v rámci MALL.cz Parku v Brně v době konání Zimních olympijských her. A uspořádali jsme i Den otevřených dveří, kdy jsme 40 školákům představili jednotlivá oddělení firmy.

Nadace Terezy Maxové
Nadace Terezy Maxové 2

Sdružení SALET

Před prodejnou v pražských Holešovicích jsme na Velikonoce uspořádali velikonoční jarmark. Za dobrovolný příspěvek jsme prodávali dobroty napečené našimi zaměstnanci, mazance, koláčky, cupcaky a také výrobky z dílny SALET. Výtěžek z celé akce jsme věnovali občanskému sdružení SALET na pomoc lidem s handicapem.

Sdružení SALET

Nadace Naše dítě

Naši geekové z CZC.CZ také pomáhají. Před Vánoci dal e-shop možnost svým zákazníkům přispět na pomoc ohroženým a handicapovaným dětem v České republice. Konečná vybraná částka se vyšplhala na více než 970 tisíc a CZC.CZ ji dorovnalo pro Nadaci Naše dítě na milion korun.

Nadace Naše dítě

Do práce na kole

I my se rádi zapojíme do celorepublikové výzvy Do práce na kole, abychom šetřili životní prostředí. S kolegy jsme společně urazili pěšky, na kole, koloběžce nebo během, skvělých 6 500 km za měsíc.

Do práce na kole

SWAP

Na jaře jsme v rámci akce SWAP provětrali taky šatníky. Výměna oblečení, knih, potřeb do domácnosti, šperků, zkrátka všeho, co už se nám doma nehodilo, jsme mohli nechat plavat u nás v kancelářích a odnést si zase to, co se nám líbilo. Vše, co jsme nepředali dále, jsme odevzdali charitě. Akci doplnila přednáška o udržitelné módě.

SWAP
SWAP

Ukliďme Česko

Jedno pracovní dopoledne jsme se rozhodli vyměnit klávesnice za rýče a lopaty a vysadili jsme nové stromy a květiny na pražském ostrově Štvanice. Revitalizační akci jsme zorganizovali ve spolupráci s Městskou částí Praha 7 a projektem Ukliďme Česko

Ukliďme Česko
Ukliďme Česko

Hračky nemocnicím

Snažíme se, aby bylo dětem příjemně, i když je trápí nějaký zdravotní problém. Proto jsme se spojili s několika nemocnicemi, kterým jsme věnovali pro dětská oddělení hračky. Stavebnice, hry a knížky udělaly malým pacientům velkou radost.

Hračky nemocnicím
Hračky nemocnicím

Psí útulek Chrudim

Že je pomoc potřeba všude, vědí i kolegové z chrudimského Vivantisu, kteří svojí sbírkou přispěli na nákup žrádla a pamlsků pro psí a kočičí mazlíčky v místním chrudimském útulku.

Psí útulek Chrudim

Hmotná podpora pro děti v dětských centrech

Všechno zboží neputuje jen k našim zákazníkům. Do dětských center a azylových domů na Moravě a v Čechách jsme v roce 2019 rozeslali potraviny, dětské oblečení a hračky v celkové hodnotě 640 tisíc korun.

Dětská centra

Bistro na kolečkách

Bistro na kolečkách patří do skupiny sociálních podniků Etincelle, které zaměstnávají osoby s mentálním nebo fyzickým handicapem. A právě proto jsme Bistro na kolečkách pozvali i k nám do pražských kanceláří, kde se nám postaralo o několik příjemných dobro snídaní.

Bistro na kolečkách

Káva za dobrý skutek s Mental Café

O jedno příjemné ráno se nám postarali baristi z Mental Café, kteří nám přijeli připravit vynikající kávu. Tu jsme však nekupovali za peníze, ale za příslib dobrého skutku.

Mental Café
Mental Café