VIPRO Závěsný posilovací systém

VIPRO Závěsný posilovací systém

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Výprodej
Závěsný posilovací systém má sílu nahradit téměř celou posilovnu a náš expert Michal Kollert tvrdí, že jde o funkční nářadí gymnastického charakteru, které umožní cvičit s vlastní váhou každému. Celý popis
2 199 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
1 099 Kč
-50%
Platí do 24.12.2021 nebo do vyprodání
Partner: VIPRO

Skladem u partnera 5+ kusů

27.7.2021 - 28.7.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera VIPRO

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100017578677

Popis

Proč zároveň gymnastického? Jde totiž o skvělou pomůcku pro nácvik všech různých úrovní stabilizačního cvičení a získání lepší kontroly nad vlastním tělem. Díky přechodu z klasického cvičení v posilovně na propracovaný trénink se závěsným posilovacím systémem (dále jen převážně ZPS) jsem efektivně rozvinul funkční sílu horní poloviny těla a to do takové míry, že jsem brzy přešel i na náročnější cvičení na gymnastických kruzích. Sdílím podobný názor jako známý učitel Ido Portal, že kruhy jsou nejlepším nástrojem na rozvoj funkční síly horní poloviny těla. ZPS vnímám jako určitou variantu gymnastických kruhů, které umožní cvičit a začít se rozvíjet každému. Opravdové gymnastické kruhy jsou totiž poměrně elitní nástroj, který na začátku, možná kromě pár základních stabilizací, neumožní příliš mnoho cviků každému. Obzvláště lidem s nadváhou a slabou horní polovinou těla. Beru ho jako přípravný gymnastický nástroj pro pokročilý funkční tělesný rozvoj.

Cvičení se závěsným posilovacím systémem totiž při procvičování jakékoliv tělesné partie dělá přesný opak, než o který se snaží komplikované stroje v posilovně. Místo toho, aby docházelo k izolování práce jednotlivých svalových skupin, tak dochází k jejich integrování a vy jste tak i při procvičování bicepsů nuceni zapojit HSS (hluboký stabilizační systém) pro stabilizaci těla při pohybu. I když cvičení s naším ZPS je kaloricky poměrně náročné (díky aktivitě mnoha svalových skupin při cvičení) a tudíž i efektivní pro zlepšení kondice a spalování tuků, tak na něm může začít cvičit i úplný začátečník. Je potřeba pouze myslet na správnou techniku a adekvátně nastavit stupeň obtížnosti pro daný cvik a i celkově pro váš trénink. „Podle mě by závěsný posilovací systém neměl chybět v žádné domácnosti. Sice skoro v každé máme počítač (Bill Gates tak skutečně dostál svému slovu) a zároveň i nějaký zaprášený nesmyslný fitness nástroj, který nás oslnil v teleshoppingové reklamě, ale je naprosto k ničemu… Pořádný nástroj na kterém je zdravé a zábavné cvičit a dokonce si s ním rádi pohrají i naše děti (což je jen a jen dobře) bohužel většinou chybí. Naše tělo a svaly mají potřebu pohybu a protáhnutí každý den. Stejně jako naše zuby potřebují vyčistit, tak i my se potřebujeme hýbat a dělat tak kromě hygieny dentální i tu pohybovou. ZPS z dílny VIPRO je ideální nástroj, který vám v tomto velmi dobře poslouží.“ tvrdí člen VIPRO týmu Michal Kollert.

 

Cvičení s závěsným posilovacím systémem je ideální pro:

Na této univerzální pomůcce si při správném použití zacvičí skvělé opravdu každý bez ohledu na věk či kondici.

 

Parametry:

Velikost: 25×18 cm (celý set v přenosném váčku)

Váha: 1100 g (kompetní set)

Materiál: Nylon