Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
  • Značka
    Kinderkraft
    ×
Akce
Kinderkraft LEODY grey with accessories Kinderkraft LEODY grey with accessories
Kinderkraft LEODY grey with accessories

Hledáte postýlku, která vašemu batoleti usnadní usínání mimo domov, a pro vás ulehčí péči o dítě? LEODY s příslušenstvím je tedy stvořené pro vás. Jedná se o cestovní postýlku, která nahradí postýlku, přebalovací pult a komodu. LEODY má praktické příslušenství, včetně přebalovacího pultu, připevněného na rámu postýlky a také i poličku na pleny.

můžete mít 22.4.

Od MALL
Akce
Kinderkraft CAMI grey Kinderkraft LEODY grey with accessories
Kinderkraft CAMI grey

CAMI je postýlka určená zejména pro rodiče, kteří hledají spoustu funkcí v jednom produktu. Je lehká a složí se za pár vteřin. Ze začátku poslouží jako dětská postýlka s možností nastavení dna na 2 úrovně, později jako cestovní postýlka a ohrádka. Miminko bude moci spát v CAMI od narození do přibližně 3 let.

můžete mít 22.4.

Od MALL
Novinka
Kinderkraft cestovní postýlka JOY 2 Kinderkraft LEODY grey with accessories
Kinderkraft cestovní postýlka JOY 2

Skládací postýlka 2 v 1 byla vytvořena pro rodiče, kteří mají rádi multifunkční řešení. Kinderkraft cestovní postýlka JOY 2 se složí do kompaktních rozměrů za 5 sekund, je lehká a zároveň velmi pevná. Díky praktické tašce s rukojetí je ideální na cesty. Můžete ji také používat na každodenní spánek doma, při kterém využijete boční výstupy na zip.

můžete mít 22.4.

Od MALL
Novinka
Kinderkraft cestovní postýlka JOY 2 s příslušenstvím Kinderkraft cestovní postýlka JOY 2 s příslušenstvím
Kinderkraft cestovní postýlka JOY 2 s příslušenstvím

Skládací postýlka 3 v 1 byla vytvořena pro rodiče, kteří hledají jeden výrobek splňující všechny jejich potřeby. Kinderkraft cestovní postýlka JOY 2 s příslušenstvím se složí do kompaktních rozměrů za 5 sekund, je lehká a zároveň velmi pevná. Díky praktické tašce s rukojetí je ideální na cesty. Můžete ji také používat na každodenní spánek doma, při kterém využijete boční výstupy na zip. Sada obsahuje kolotoč se zvukem, světýlky a 3 plyšovými hračkami, přebalovací pult a organizér zavěšený na boku postýlky, např. na pleny nebo vlhčené ubrousky a krém.

můžete mít 22.4.

Od MALL
Akce
Kinderkraft cestovní postýlka Joy Kinderkraft cestovní postýlka JOY 2 s příslušenstvím
Kinderkraft cestovní postýlka Joy

JOY od Kinderkraft je moderní cestovní postýlka, kterou si můžete vzít všude s sebou. Má pevnou konstrukci s rychlým skládacím a rozkládacím systémem. Pro zvýšení bezpečnosti dítěte navíc obsahuje systém dvojité ochrany proti samovolnému složení. Cestovní postýlka JOY se mimořádně snadno přepravuje, skládá do kompaktní velikosti, a po složení ji lze vložit do vyhrazené tašky. Navíc má síťované boky, které dítěti zajišťují cirkulaci vzduchu.

můžete mít 22.4.

Od MALL
Akce
Kinderkraft Joy s doplňky Kinderkraft cestovní postýlka JOY 2 s příslušenstvím
Kinderkraft Joy s doplňky
MALL.CZ Dny – Sleva 15 % na vybrané autosedačky, kočárky a postýlky značky Kinderkraft s kódem 24MDL4CZ41 (platí od 15. 4. do 28. 4. 2024 nebo do vyprodání zásob)!

Cestovní postýlka JOY s příslušenstvím je ideální řešení pro dítě i rodiče – a to jak při cestování, tak při každodenním používání. Má několik možností využití jako pro odpočinek, spánek, hraní – může plnit i funkci ohrádky, přebalování a mnoho dalších. S touto postýlkou si vystačíte opravdu dlouho.

můžete mít 22.4.

Od MALL
1 699 Kč s kódem
24MDL4CZ41