10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 23985033

Deco Haus Dózy na potraviny, hermetická, těsný závěr - Sada 24 kusů Opakovaně použitelné nádoby na potraviny se vzduchotěsnými víčky do kuchyně - BPA-free - černá

Deco Haus Dózy na potraviny, hermetická, těsný závěr - Sada 24 kusů Opakovaně použitelné nádoby na potraviny se vzduchotěsnými víčky do kuchyně - BPA-free - černá

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vhodné do mikrovlnné trouby, myčky nádobí a mrazničky – Plast bez BPA Celý popis
1 479 Kč
Zboží od: Mormark
1 479 Kč
Doprava zdarma
S novou kartou za

30.5.2024 - 31.5.2024 na vaší adrese

Popis

✅ SPOUSTA MÍSTA – Naše organizéry se dodávají v sadě 24 kusů, o objemu 2 l, 1,4 l a 0,8 l – spousta prostoru pro uspořádání vašich potravin!

✅ VÍCE MUZIKY ZA VAŠE PENÍZE – S těmito skladovacími nádobami získáte to, za co jste zaplatili. Každá sada je dodávána v krásné krabičce s fixem, prázdnými štítky a odměrkami.

✅ NEPROPUSTNÉ – Naše skladovací nádoby mají víka, která se zavírají po stranách. Tento systém zajišťuje vzduchotěsné uzavření, které udržuje potraviny déle čerstvé a zabraňuje jejich vysypání.

✅ PRAKTICKÉ A BEZPEČNÉ – Protože tyto dózy neobsahují BPA, můžete je používat bez nejmenších obav. Jsou opakovaně použitelné a vhodné do mikrovlnné trouby, mrazničky a myčky nádobí.

https://www.youtube.com/watch?…

CÍTÍTE SE ZAHLCENI NEPOŘÁDKEM V KUCHYNI?

Jestli je v naší domácnosti místo, které by mělo být vždy uklizené, je to kuchyně. Koneckonců právě tady máme vše, co jíme, od snídaně až po večeři. Proto to může být za určitých okolností docela chaotické – zejména pokud nemáte smysl pro pořádek v krvi. Ale nebojte se: Pomůžeme vám obnovit a udržet pořádek ve spíži pomocí našeho šikovného řešení pro skladování.

S těmito plastovými nádobami od Deco Haus bude organizace kuchyně hračka!

VŠE MÁ SVÉ MÍSTO

Naše sada je ideální na drobnosti, jako jsou bonbony, müsli, oříšky a sušenky, základní potraviny, jako je mouka, a snídaňové potraviny, jako je zrnková káva. Skladujte potraviny v těchto průhledných nádobách – skladování a uspořádání bude snadné a budete k nim mít přístup, kdykoli budete potřebovat. Od této chvíle si už nemusíte pamatovat, kde co je!

DOSTATEK MÍSTA V KAŽDÉ NÁDOBĚ

Naše 24dílná sada obsahuje řadu plastových nádob různých velikostí pro různé potřeby v kuchyni. V každém balení obdržíte 6 kusů naší 2litrové nádoby, 12 kusů 1,4litrové nádoby a dalších 6 kusů menších 0,8litrových nádob. Od této chvíle se vaše kuchyně uspořádá sama!

PRO DOKONALÝ POŘÁDEK

K nákupu přikládáme několik dalších položek, které se vám budou hodit a umožní ještě lepší organizaci. Každá sada je dodávána s opakovaně použitelnými štítky a vysoce kvalitním popisovačem pro snadné označování. Obdržíte také několik odměrných nádob, které vám pomohou při vaření.

NEPROPUSTNÝ DESIGN

S těmito nádobami na potraviny, které jsou vybaveny šikovnými čtyřbodovými uzávěry, jež se zavírají po stranách, můžete zapomenout na rozlití tekutin.

Silikonové těsnění těchto víček udržuje nádobu naprosto vzduchotěsnou. Z tohoto důvodu nemůže dojít k úniku nebo rozlití tekutin nebo šťáv, a to ani v případě, že nádoby přemisťujete. Díky této konstrukci mohou potraviny zůstat mnohem déle čerstvé.

VYSOCE KVALITNÍ MATERIÁLY

Naše opakovaně použitelné nádoby na skladování potravin jsou vyráběny podle přísných, špičkových bezpečnostních opatření a norem kvality. Například neobsahují BPA a jsou vhodné pro všechny druhy potravin a přísad.

Každá nádoba je vyrobena z odolného plastu s dlouhou životností. Díky tomu nemusíte neustále kupovat nové nádoby.

PRAKTICKÉ A PŘEHLEDNÉ

Pokud jde o skladování potravin a uspořádání kuchyně, zaměřte se na praktičnost. Naše opakovaně použitelné plastové nádoby jsou vhodné do mikrovlnné trouby (bez víka), takže ohřívání je hračka. Bez problémů je můžete dát i do mrazáku.

Také je můžete jednoduše vložit do myčky a věnovat se jiným věcem.