Počet nalezených produktů: 11

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Herget Economy Stick Bag I Obal na paličky-20%
290 Kč

232 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obal na paličky. Obal na paličky od značky Hérgét zhotovený z odolného 420D polyesteru s uchem pro snadnou manipulaci s pouzdrem, poutky se suchým zipem na přichycení k bubnu, kvalitními zipy a čtyřmi vnitřními kapsami pro paličky.


GruvGear QUIVR Obal na paličky-20%
1 390 Kč

1 110 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Obal na paličky. Pouzdro na paličky s ramenním popruhem má vnitřní prostory uspořádané pro uložení šesti paliček, klíč, metličky, špejle, filcové paličky a další příslušenství. Paličky jsou organizovány po párech a vše je tak ihned po ruce.


Herget Elegant Stick Bag Obal na paličky-20%
390 Kč

311 Kč

Výprodej

Obal na paličky. Obal na paličky od značky Hérgét zhotovený z odolného 600D polyesteru s pohodlným madlem pro snadnou manipulaci s pouzdrem, poutkem na přichycení k bubnu, kvalitními zipy, šesti vnitřními kapsami pro paličky a vnější kapsou pro drobné příslušenství se zipem.


Stagg DS04 Obal na paličky
159 Kč

Obal na paličky. Paličky pěkně do penálku. Pěnou vyztužené nylonové pouzdro se silným zipem, kapsami pro drobné příslušenství ocení každý bubeník. Ucho pro snadné nošení.


Zildjian Basic Drumstick Bag Obal na paličky
315 Kč

Obal na paličky. Základní, ale spolehlivý obal k uložení vašich paliček, přepracované držadlo a karabina k uchycení drobností usnadní používání.


Zildjian Deluxe Drumstick Bag Obal na paličky
870 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Obal na paličky. S tímto luxusním obalem budete mít ve vašich paličkách již vždy pořádek. Přední kapsa pojme díky své velikosti i většinu běžných tabletů, karabina k uchycení drobností a přepracované držadlo s ramenním popruhem usnadní používání.


Zildjian Drumstick Bag Obal na paličky
370 Kč

Obal na paličky. ZILDJIAN DRUMSTICK BAG
Obal na paličky s logem Zildjian. Dvě kapsy uvnitř, držadlo a kapsa na suchý zip zvenčí.


Balbex BAG1 Obal na paličky
499 Kč

Obal na paličky. BALBEX BAG1
Toto pouzdro na paličky je vyrobeno z kvalitního nylonu a je polstrované. Je dostatečně velké na to, aby pojalo všechny Vaše paličky, metličky, štětky a další příslušenství.