10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 10543081

är Designový bílý nanovlákenný respirátor är Style FFP2 - 2 ks balení Velikost balení: M

är Designový bílý nanovlákenný respirátor är Style FFP2 - 2 ks balení Velikost balení: M

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Filtrační technologie respirátoru är Style FFP2 využívá českou nanovlákennou membránu, která je odolná vůči mechanickému poškození a lze ji až 14 dezinfikovat při krátkodobém používání. Celý popis
399 Kč
Zboží od: nanoSPACE s.r.o.
399 Kč
S novou kartou za

13.12.2023 - 14.12.2023 na vaší adrese

Popis

Filtrační technologie respirátoru är Style FFP2 využívá českou nanovlákennou membránu, která je odolná vůči mechanickému poškození a lze ji až 14 dezinfikovat při krátkodobém používání. Respirátory är Style FFP2 jsou respirátorem, který byl vyvinutý jako designový ochranný prostředek pro všechny, kteří touží po vyšším standardu ochrany, ale zároveň milují elegantní a trendové oblečení. 

Hlavní výhody nanovlákenného respirátoru är Style FFP2 – 2 ks balení
 • Anatomický tvar a nosní klip zajistí dokonalé usazení na obličeji, takže nedochází k nežádoucímu sání.
 • Odolná vodoodpudivá úprava vám pomůže dýchat masku FFP 2 a zabrání vniknutí vnější vody dovnitř.
 • Extrémně lehká a pohodlná maska FFP2.
 • Vyrobeno v České republice
 • Úprava ViralOff®️ dodávající samočistící vlastnosti (redukuje 99 % virů, bakterií a plísní).
 • Ideální pro alergiky a lidi trpící na akné a ekzémy.
 • Nano membrána s testovaným záchytem částic o velikosti bakterií a virů 99,9 % virů a bakterií (testy VFE a BFE).
 • Certifikace FFP2 , CE a Nelson Labs.
 • DWR úprava, která odpuzuje vodu.
Co znamená úprava ViralOff®?

ViralOff® je nejnovější technologie antivirového čištění povrchů od švédské společnosti Polygiene®, která se zabývá vývojem produktů proti koronavirům od roku 2004 při rozšíření koronaviru SARS. Díky revoluční samočisticí funkci odstraňuje 99% virů na povrchu respirátoru do dvou hodin. Tato technologie je certifikována podle ISO 18184: 2019 (SARS-CoV-2, H3N2, H1N1). Technologie redukuje mikroby (viry, bakterie a plísně) během dvou hodin. Tato hodnota je testována celosvětovým standardním testem ISO18184:2019 a je zárukou, že úprava funguje. Jedná se o biocidní úpravu používající AgCl.

DWR úprava – co to znamená?

Špičková tkanina, která umožňuje vám umožní pohodlně si užívat každodenní život.
Díky úpravě tkaniny DWR je povrch masky je mírně hydrofobní, což způsobuje, že voda stéká z materiálu a nevsakuje se do něj (Poznámka: to neznamená, že funguje při silném dešti :-) ). Pomáhá také odvádět vodu z vnitřku masky a odvádí ji na povrch, kde se odpařuje. DWR je zcela bezpečná a poskytuje první linii obrany proti aerosolům uvolňovaným při kašli, kýchání a běžné verbální komunikace.

ANTIFOG vlastnosti – ideální pro lidi s brýlemi

Ať už nosíte dioptrické nebo sluneční brýle, určitě jste si všimli, že v běžném respirátoru se vám mlží brýle. Respirátor är Style FFP2 se dobře přizpůsobuje obličeji a díky pěně a nosnímu plíšku nepropouští vzduch k brýlím a nezamlžuje je. 

Jak dlouho můžete nosit respirátor är Style FFP2?

Nanovlákenná membrána má otestované 14 cyklů dezinfekce, životnost filtru ale závisí na mnoha faktorech. Doporučujeme respirátor dezinfikovat po každém použití a vyměnit při známkách opotřebení, a to nejpozději po 14 cyklech dezinfekce. Interní studie nám ukázala, že ani po 5 ošetřeních dezinfekčními prostředky ve spreji (ideálně na bázi alkoholu nebo isopropylalkoholu) nedošlo ke snížení prodyšnosti, poškození vnitřní vrstvy respirátoru, a především ani ke snížení účinnosti filtrace použité membrány. Díky použití dezinfekce a schopností nano membrány můžete respirátor používat až 5 krát déle než běžný respirátor.

Certifikace är Respirátoru:


Respirátor är splňuje evropskou normu EN 149: 2001 + A1: 2009 a má certifikaci FFP2. Respirátory prošly testy světově uznávaných testovacích institucí, jako je Nelson Laboratories USA. Výsledek testu blokování částic VFE a BFE je ≥ 99,9 %. Respirátory är mají inovativní filtrační technologii na bázi nanovláken s vícevrstvým hypoalergenním složením bez lepidel.

Průvodce velikostmi:

man_EN

M - méně než 10,4 cm
L - více než 10,5 cm
Pokud je vzdálenost mezi dolním víčkem a bradou na hranici velikostí, vyberte větší velikost, aby lépe seděla. Respirátor můžete vždy upravit.

 • Jak vybrat respirátor
 • Jak dezinfikovat nano respirátor
 • Respirátor vs. nano respirátor
 • Dětské respirátory: Jak to s nimi je?
 • Jaký je nejlepší respirátor proti jemnému prachu?
 • Jaký je rozdíl mezi respirátorem FFP2 a KN95?