Finish Prášek Citron 2,5 kg
339 Kč 209 Kč

Perfektně umyté nádobí? Ano! S Calgonit Finish práškem do myček nádobí s citronovou vůní bude Vaše nádobí zářit čistotou. Finish si poradí i s připáleninami, špinavými miskami a pánvemi.

Jelen prášek do myčky 1,5kg
299 Kč 229 Kč 22,90 Kč/ks

Prášek do myčky vhodný i do domácích čističek odpadních vod. Jelen prášek do myčky 1,5kg obsahuje tenzidy přírodního původu, díky kterým si poradí s mastnotou a nečistotami. Zároveň ale zůstává šetrný a v přírodě se dobře odbourává.

Miele PowerDisk All in 1, sada 6 kusů do zásoby
1 449 Kč 241,50 Kč/ks

Poslední kus za tuto cenu!

Prostředek na nádobí pro důkladné mytí. Miele PowerDisk All in 1, sada 6 kusů do zásoby obsahuje aktivní kyslík pro důkladnou čistotu a lesk i v případě odolných nečistot. Automatické dávkování na 1 měsíc. Pro myčky se systémem AutoDos.

Miele Prášek do myčky, 1,4 kg
449 Kč

Prášek do myčky pro nejlepší výsledky čištění. Miele Prášek do myčky, 1,4 kg obsahuje aktivní kyslík a superenzymy, díky kterým zajistí důkladnou čistotu i při nízkých teplotách. Balení obsahuje až 95 mycích dávek.

Miele PowerDisk All in 1, 400 g
249 Kč

Prostředek na nádobí pro důkladné mytí. Miele PowerDisk All in 1, 400 g obsahuje aktivní kyslík pro důkladnou čistotu a lesk i v případě odolných nečistot. Automatické dávkování na 1 měsíc. Pro myčky se systémem AutoDos.

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné prášky do myčky.