Botanic Camu Camu 25% vitamínu C 20g

Botanic Camu Camu 25% vitamínu C 20g

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Camu Camu je vcelku neznámé ovoce, jež je natolik kyselé, že se nedá konzumovat přímo. Obsahuje totiž značné množství vitaminu C, který je známým antioxidantem. Objevte přínos plodů Camu Camu pro své zdraví a posilněte svou imunitu a zlepšete svou duševní kondici! Celý popis
129 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: Botanic

Skladem u partnera 5+ kusů

3.8.2021 - 4.8.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Botanic

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100031844465

Popis

CO V CAMU CAMU NALEZNEME?

Vitamin C není to jediné, co najdeme v plodech Camu Camu. Ovoce obsahuje vysoký podíl vitaminů skupiny B, minerálních látek, aminokyselin pro stavbu svalů, rostlinných bílkovin a flavonoidů, které zmírňují dopad volných radikálů a usnadňují absorpci vitaminu C. Pokud bychom porovnali množství vitaminu C v Camu Camu s ostatními plody a ovocem, zjistili bychom, že je o 60× vyšší než v citronech, 50× vyšší než v pomerančích, 10× vyšší než v Rakytníku, 5 – 6× vyšší než v Šípku, 5× vyšší než v Acai berry a 2 – 3× vyšší než v Acerole.

VEDLEJŠÍ ÚČINKY UŽÍVÁNÍ

Při dodržení doporučené denní dávky nebyly prokázány žádné vedlejší účinky Camu Camu. Přesto pokud trpíte nějakými zdravotními problémy či jste těhotnou nebo kojící ženou, poraďte se pro jistotu o užívání prášku Camu Camu se svým lékařem.

JAKÁ DÁVKA JE TA SPRÁVNÁ?

Extrakt z plodů Camu Camu v prášku obsahuje 25 % vitaminu C. Pro pokrytí denní dávky tohoto vitaminu a zdraví prospěšných látek stačí užívat 0,5 g prášku denně (1 odměrka 0,5g). Nepřekračujte doporučenou denní dávku, neboť extrakt obsahuje vysokou koncentraci aktivních látek.

JAK NEJLÉPE UŽÍVAT?

Prášek z Camu Camu se užívá jednoduchým způsobem: doporučené denní množství rozmíchejte v 200 – 300 ml vody nebo čaji a vypijte. Prášek můžete rovněž přidat do pokrmu, jogurtu, Smoothie nebo Shakeru. Prášek chutná kysele, ale ve vodě se jeho koncentrovaná chuť naředí.