Botanic Boswellia 65% kyseliny boswelové 60 kapslí

Botanic Boswellia 65% kyseliny boswelové 60 kapslí

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Ze stromu Boswellia serrata se získává cenná pryskyřice s obsahem boswellových kyselin, které mají silné účinky. Celý popis
259 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: Botanic

Skladem u partnera 5+ kusů

3.8.2021 - 4.8.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Botanic

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100031723735

Popis

CO V BOSWELLI NALEZNEME?

Z pryskyřice Kadidlovníku se vyrábí extrakt s vysokým obsahem účinných látek, silic a kyselin, z nichž nejvýznamnější jsou boswellové kyseliny, které působí silně protizánětlivě. Podíl jednotlivých kyselin v pryskyřici se ale může lišit. Záleží na tom, v jakém typu půdy stromy rostou. Nejkvalitnější pryskyřice pochází ze stromů rostoucích v suchých a kamenitých půdách. Množství pryskyřice z jednoho stromu sice není tak vysoká, ale najdeme v ní nejvyšší podíl boswellových kyselin. Nejvýznamnější pěstitelé, kteří dodávají pryskyřici té nejvyšší jakosti, pocházejí z africké oblasti Rudého moře a z Arabského poloostrova.

ÚČINKY BOSWELLIE SERRATA

  • Dopomáhá normálnímu stavu kloub§
  • Působí na střetní trakt
  • Dopomáhá funkcím dýchacího systému
  • Působí na trávicí trakt

VEDLEJŠÍ ÚČINKY UŽÍVÁNÍ

U přírodních produktů z Boswellie nebyly prokázány žádné vedlejší účinky. Její užívání by však měli pro jistotu zkonzultovat se svým lékařem lidé s vážnými zdravotními problémy a těhotné a kojící ženy.

JAKÁ DÁVKA JE TA SPRÁVNÁ?

Extrakt z Boswellie bude vyhovovat lidem, kteří upřednostňují denní dávky rozdělené do kapslí. Doporučujeme Vám, abyste užívali 1 kapsli 1 – 3× denně.

JAK NEJLÉPE UŽÍVAT?

Kapsle s extraktem z Boswellie zapijte 200 ml vody. Kapsle se v žaludku rychle rozpustí a účinné látky se Vám dobře vstřebají do krve.