Botanic Vilcacora 100g

Botanic Vilcacora 100g

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vilcacora neboli Kočičí dráp je dlouhou liánou, jejíž kořen má příznivé vlastnosti. Dokáže stimulovat obranyschopnost organismu, pomáhá v boji proti civilizačním nemocem a dodá novou dávku dlouhotrvající energie. Celý popis
149 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: Botanic

Skladem u partnera 5 kusů

21.9.2021 - 22.9.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Botanic

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100031854441

Popis

CO VE VILCACOŘE NALEZNEME?

Vilcacora má vysoký obsah účinných látek, pro které je ceněna lidmi ze všech kontinentů. Bohatě jsou v ní zastoupeny alkaloidy, jež nabudí organismus, posílí ho v boji proti infekcím a celkově povzbudí imunitní systém. Dále se v ní nacházejí různé typy kyselin, látky s mírnější biologickou aktivitou a rostlinné steroidy. Za zmínku stojí rovněž flavonoidy a různé vitaminy a minerály. Dokáže udržet organismus ve skvělé kondici.

ÚČINKY VILCACORY

Vilcacora má pozoruhodné účinky. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a jako imunostimulant se v Peru používá více jak 2 tisíce let. Vyzkoušet ji můžete také na přetížený pohybový aparát.

VEDLEJŠÍ ÚČINKY UŽÍVÁNÍ

Vilcacora není určena těhotným a kojícím ženám a dětem do 9 let. Její užívání by měli zkonzultovat se svým ošetřujícím lékařem lidé se zdravotními problémy, zejména s nízkým krevním tlakem nebo se srdeční nedostatečností.

JAKÁ DÁVKA JE TA SPRÁVNÁ?

Každý den si můžete dopřát 3 gramy prášku z kůry této výjimečné rostliny. Jestliže chcete účinky Vilcacory důkladně poznat a prozkoumat, začněte na nižší dávce a vysledujte, jak na Vás působí.

JAK NEJLÉPE UŽÍVAT?

Prášek nevyžaduje žádnou zvláštní přípravu. Tři odměrky (1 odměrka = 1 gram) prášku smíchejte ve sklenici s vodou a vypijte.