Dědek Kořenář Dubovky - dubové kapky RK 200 ml
800 Kč
+ doprava zdarma

Dubovky – dubové kapky obsahují extrakty z bylin, které mají stahující účinek. Podporují regeneraci a hojení kůže a sliznic. Dubové kapky jsou vhodné k výplachům ústní dutiny a k potírání při bodnutí hmyzem.


Diochi Baktevir kapky 50 ml
536 Kč
+ doprava zdarma

Bioinformační posilující doplněk stravy Baktevir je vyrobený z rostlin a éterických olejů. Rychle se vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu.


Salvia Paradise Muňa - Wira antigrip 70g
122 Kč
+ doprava zdarma

Muňa-Muňa a Wira-Wira jsou nedílnou součástí tradiční peruánské medicíny. Proč již nejsou z těchto bylin léky a nepředepisují se? Není možné patentovat to, co se běžně v přírodě vyskytuje.


Energy Grepofit spray 14 ml
231 Kč
+ doprava zdarma

Grepofit spray je unikátní preparát, který lez užívat i v případě virových a bakteriálních infektech.


Energy Grepofit drops 30 ml
340 Kč
+ doprava zdarma

Grepofit podporuje normální činnost horních cest dýchacích. Nenarušuje zdraví prospěšnou bakteriální flóru.


Salvia Paradise Šalvěj list
70 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

100% čistá Šalvěj lékařská list pro obranyschopnost našich dýchacích cest, pro naše trávení, vliv na pocení, vlasy, kosti, klouby, hormonální rovnováhu, zdraví žen, menopauzální komfort.


Wolfberry Šalvěj bylinný čaj 50 g
21 Kč
+ doprava zdarma

Šalvěj bylinný čaj 50g Wolfberry je typická svojí nahořklou chutí a intenzivní vůní, která má podle nejednoho bylináře zahřát a pomáhat. Čaj z ní je vhodný popíjet například při hormonální nerovnováze či problémech s trávením.


Herb Pharma Fytofontana ViroStop 25 ml
107 Kč

79 Kč
- 26 %
+ doprava zdarma

Akce

Přípravek Fytofontana ViroStop obsahuje jedinečnou kombinaci rostlin pro normální funkci imunitního a dýchacího systému.


Dědek Kořenář Šalvějová směs LPK+ 200 ml
660 Kč
+ doprava zdarma

Šalvějová směs LPK+ je díky obsahu šalvěje, heřmánku, echinacey a zlatobýlů určena pro podporu zdravé imunity. Především vlivem yzopu, měsíčku, řebříčku, kopřivy působí cíleně na podporu zdraví dýchacích cest.


Herb Pharma Fytofontana ViroStop 30 kapslí
125 Kč

105 Kč
- 16 %
+ doprava zdarma

Akce

Přípravek Fytofontana ViroStop obsahuje jedinečnou kombinaci rostlin Cist krétský a Echinacea purpurová pro normální funkci imunitního a dýchacího systému.


Joalis TonDren 50 ml
373 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Doplněk stravy TonDren obsahující kapky s rostlinnými výluhy přispívá k normální funkci mandlí, především patrových a hltanových.


Salvia Paradise Měsíček lékařský květ
86 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

100% čistý Měsíček lékařský je zázračnou bylinou pro zevní i vnitřní užití. Vnitřně osvěžuje naše tělo, udržuje ve zdraví naše játra, střeva i dýchací cesty. Neméně důležitý je jeho účinek na naší pokožku.