Botanic Kurkuma 35% curcuminoidů 40 kapslí

Botanic Kurkuma 35% curcuminoidů 40 kapslí

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Extrakt z Kurkumy v kapslích obsahuje cenné látky včetně kurkuminu. Podpořte svou přirozenou obranyschopnost Kurkumou a zlepšete své celkové zdraví a posilněte svou psychickou kondici. Výsledek na sebe nenechá dlouho čekat! Celý popis
299 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: Botanic

Skladem u partnera 5 kusů

30.11.2021 - 1.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Botanic

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100031854264

Popis

CO V KURKUMĚ NALEZNEME?

Nejcennější složkou v Kurkumě je přírodní látka kurkumin, která snižuje riziko vzniku škodlivých chemických procesů v organismu. Vyskytuje se v kořenu Kurkumy a působí blahodárně na trávicí ústrojí. Má antioxidační vlastnosti a šetrně pročišťuje tělo od toxinů. V Kurkumě dále naleznete éterické oleje s významnými antibakteriálními, protizánětlivými a protivirovými účinky. Kurkuma je rovněž bohatá na vlákninu, alkaloidy, pryskyřici, bílkoviny, vitaminy, minerální látky a sacharidy.

ÚČINKY KURKUMY

  • Normální činnost jater
  • Normální trávení
  • Normální činnost kardiovaskulárního systému
  • Normální stav kloubů
  • Imunitní systém

VEDLEJŠÍ ÚČINKY UŽÍVÁNÍ

Při dodržení doporučeného denního množství Kurkumy nevykazuje extrakt žádné vedlejší účinky. Její užívání by ale pro jistotu měli zkonzultovat se svým lékařem těhotné a kojící ženy a lidé se zdravotními problémy.

JAKÁ DÁVKA JE TA SPRÁVNÁ?

Kapsle obsahují koncentraci účinných látek z Kurkumy, proto Vám postačí 1 kapsle denně. Ušetříte čas odvažováním doporučené denní dávky a můžete si je vzít kamkoliv, kam zrovna cestujete nebo kde pobýváte. V jedné kapsli se nachází vysoké množství bioaktivních látek.

JAK NEJLÉPE UŽÍVAT?

Užívání je velmi jednoduché: kapsli vložte do úst a zapijte alespoň 200 ml vody. Pokud máte problémy s polykáním kapslí, nabízíme Vám alternativní řešení: oddělte části kapslí od sebe a prášek rozmíchejte ve sklenici vody a vypijte. Dodržujte cyklické dávkování a nejdéle po 4 měsících si dejte od Kurkumy 1 měsíc pauzu.