Caltha Tuhý šampon Ořech 100 g

Caltha Tuhý šampon Ořech 100 g


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Tuhý ořechový šampon je určen pro všechny typy vlasů, obzvlášť tmavým vlasům dodává přirozený tón. Šampon dělá krásnou pěnu a navrací vlasům jejich přirozenou kvalitu. Po umytí jsou vlasy živé a přirozené. . Celý popis

123
123 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100020715278

Popis

Popis produktu

Tuhý ořechový šampon je určen pro všechny typy vlasů, obzvlášť tmavým vlasům dodává přirozený tón. Šampon dělá krásnou pěnu a navrací vlasům jejich přirozenou kvalitu. Po umytí jsou vlasy živé a přirozené. 

Při výrobě šamponu je použit výluh z domácích vlašských ořechů a díky tomu je šampon jemně tmavý. Slupky a listy vlašského ořechu se v tradičních starých recepturách používaly při silném vypadávaní vlasů. Ořešák zmírňuje projevy lupenky.  Caltha jsou Státním zdravotním ústavem certifikované produkty kvalitní, z přírodních zdrojů ručně vyráběné kosmetiky. Ingredience jsou získávány pouze z ověřených zdrojů nejvyšší kvality (Velká Británie, Francie a také Česká republika). Prioritou je výroba takových produktů, které svědčí naší pokožce a které ji pomáhají s regenerací. Zakladatelka mIchaela Vaněčková v ytváří takové produkty, které jsou pro pokožku užitečné a pomáhají řešit problémy pokožky či vlasů. Je kreativní a houževnatý člověk a na výrobě přírodní kosmetiky ji nejvíce baví objevovat nové ingredience, vymýšlet nové tvary a designy mýdel. Každé její přírodní mýdlo,i když je připraveno podle stejné již prověřené receptury, je vždy originál – jak tvarem, tak barevným ztvárněním.

Složení:

Sodium Cocoate, Aqua,Juglans Regia (Folium) Decoctum, Sodium Olivate, Sodium Castorate, Sodium Jojobate, Cymbopogon Winterianus Herb Oil, Melissa Officinalis Oil, Citral *, Citronellol *, Geraniol *, D-Limonene * -*součást silic Caltha nebo-li latinsky Blatouch je s láskou vyráběná přírodní kosmetika ze srdce Moravy.

Jak používat:

Přejeďte několikrát kostkou mýdla namočené vlasy. Vytvoří se hustá pěna, se kterou poté pracujete jako s běžným šamponem.

Balení:

100 g


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Konzistence Ostatní forma užívání
Části těla a problematiky Tuhé šampóny, Zdravé vlasy