Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMAsmart image price
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12689464

Autoprofi Čistič DPF

Autoprofi Čistič DPF

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Řešte problém dříve, nežli nastane! Efektivně vypaluje saze z filtru pevných částic během provozu, bez demontáže. Ideální jako prevence nebo řešení problémů s DPF. Čistič DPF je dlouhodobě testovaný a má velký úspěch u zákazníků již ve více než 120 zemích světa. Používejte autochemii, která funguje. Celý popis
359 Kč
Zboží od: Autoprofishop.cz
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
359 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

1.2.2023 na výdejním místě
1.2.2023 - 2.2.2023 na vaší adrese

Popis

Jezdíte často v městském provozu nebo krátké trasy? Máte problém dosáhnout pasivního regeneračního procesu DPF/FAP? Případně chcete pouze nějakou prevenci před vysokým stupněm zanesení filtru pevných částic? Bez nutnosti demontáže a montáže DPF? Právě pro Vás je určen produkt Čistič DPF!

Čistič DPF je vysoce výkonný přípravek na čištění filtru pevných částic. Je to speciální dieselové aditivum, které se používá jako pomoc při regeneraci systému filtru pevných částic. Použití tohoto přípravku je nejekonomičtější způsob čištění a ochrany filtru DPF/FAP před zanesením. Produkt je vhodný pro všechny dieselové motory a je mísitelný se všemi dieselovými palivy. Čistič DPF zajišťuje výkonné čištění filtru během jízdy. Žádná montáž a demontáž, žádné stání během čištění, žádné problémy a ani žádné formování druhotných emisí. Snadno a jednoduše jen přidáte přípravek do paliva. Čistič DPF navíc svým složením chemicky upravuje saze tak, že na jejich vypálení není potřeba standardní teplota výfukových plynů 650°C, ale postačí pouze cca 350 °C. Z tohoto důvodu je Čistič DPF velmi potřebný pro vozidla s DPF/FAP , která se pohybují především v městském provozu, kde teplota výfukových plynů zdaleka nedosahuje standardních vypalovacích teplot, proto regenerace filtru neprobíhá efektivně, nebo vůbec. To následně znamená, že nedochází ke spalování pevných částic a filtr se tedy velmi rychle zanáší a tím se velmi rychle zkracuje jeho životnost. Díky produktu Čistič DPF bude tento stav již minulostí a Vy se nebudete muset bát vysokých finančních nákladů za výměnu DPF nebo výdajů za renovaci. Ideálním řešením je prevence a tou je právě Čistič DPF.

Oblast použití:Pro všechna vozidla s filtrem pevných částic – bez omezení značky auta, roku výroby vozidla, nebo typu DPF filtru. Vhodný i k řešení počátečních problémů (ztráta výkonu, zvýšení spotřeby, svítící kontrolka, kromě nouzového režimu), způsobených zanesením filtru sazemi. Ideální jako prevence.

Aplikace: Přípravek přidejte do palivové nádrže před natankováním. Pozor! Nepředávkujte/nepoddávkujte produkt! Jedno balení přípravku aplikujte do 40–50 litrů paliva. Následně vyjezděte.

Opakovací cyklus: Používejte jako prevenci každé cca 3 měsíce.

Obsah: 250 ml

 

Pozn.: V případě, že Vám již trvale svítí kontrolka DPF /nouzový režim z důvodu ucpání filtru a ani aktivní regenerace již nelze spustit, je stav zanesení Vašeho DPF filtru natolik vysoký, že samotný produkt Čistič DPF Vám již nemusí pomoci úplně odstranit problém. V tomto případě je nutné využít invazivnější metody čištění, například pomocí produktu Výplach DPF. Čistič DPF lze pak nadále pravidelně používat jako prevenci takovýchto nouzových stavů.TIP: Dívejte se na problém komplexněji  – potíže s filtrem DPF jsou ve většině případů pouze následkem – a to příčin „zepředu“ kde je mikromanagement jednotlivých komponent (kvalita paliva, systém vstřikování, sání, EGR, katalyzátor, krátké/dlouhé trasy..), kde pokud nějaká z těchto částí nepracuje správně nebo je znečištěna, má to za následek zvýšenou kouřivost, kterou právě zachycuje filtr DPF a to se může projevit častými regeneracemi, či následnými problémy, zanesením, atd. S tímto Vám sice pomůže náš Čistič DPF, doporučujeme však dbát i na prevenci příčin a neřešit jen následek. Jako účinnou prevenci příčin doporučujeme občasné použití Autoprofi čističe palivové soustavy (čistí od nádrže po spalovací komoru/vstřiky) a Autoprofi Čistič katalyzátoru a lambdy (přebírá štafetu a čistí od spalovací komory přes EGR/Turbo/Lambdu až po katalyzátor). Naše doporučení je založeno na znalosti složení produktů a mnohaletých zkušeností zákazníků.TIP2: Používejte pouze bezpopelnatá aditiva a čističe! Přípravky Autoprofi jsou bezpopelnaté (svým spálením neprodukují popel) – proč je to důležité? Pokud používáte bežná aditiva, jejich nespalitelné zbytky a minerály zůstávají v podobě nespalitelného popílku ve filtru a s každou aktivní regenerací ho postupně zanáší. Tím se zkracuje životnost filtru DPF, případně prodražuje čištění, jelikož na odstranění popílku je nutná obvykle demontáž a invazivnější metoda čištění.