Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12742180

Autoprofi Čistič katalyzátoru a Lambda sondy

Autoprofi Čistič katalyzátoru a Lambda sondy

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Preventivně, rychle a efektivně – nová čistící technologie vyvinutá speciálně pro čištění celého výfukového systému (katalyzátor, lambda sonda, turbo a taktéž EGR ventil). Celý popis
359 Kč
Zboží od: Autoprofishop.cz
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
359 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

8.2.2023 na výdejním místě
8.2.2023 - 9.2.2023 na vaší adrese

Popis

Vlastnosti• nejnovější technologický produkt na dekarbonizaci – speciálně vyvinutý tak, aby překonával většinu současných standardů a norem ochrany životního prostředí• rozpouští pryskyřici, gumu a saze na lambda sondě a v katalyzátoru• bezpečným vyčištěním lambda sondy obnovuje a zajišťuje její správnou funkci čímž optimalizuje efektivitu paliva, chod motoru, spotřebu a emise.• zajišťuje správnou funkci katalyzátoru• předchází chybovým hláškám OBD diagnostiky z důvodu vysokého znečištění v emisním systému• pokud je používán pravidelně – zabraňuje větší kontaminaci a znečištění• unikátní formule Oxicatu způsobuje, že speciální aktivní složky produktu neshoří ve spalovací komoře a postupně se tak dostávají do celého výfukového systému. Oxicat tak proniká do zbytků nečistot a postupně je rozpouští během provozu vozidla.

Oblast použití: Vhodný pro čištění celého výfukového systému (katalyzátor, lambda sonda, turbo a též EGR ventil) a to u všech benzínových, dieselových i hybridních motorů. Je ideální hlavně pro 4-taktní motory. Vhodný i pro vozidla vybavená DPF/FAP.Pozn: Pokud máte vůz na LPG a aplikovali jste do nádrže OXICAT, doporučujeme vyjet celou nádrž s přípravkem a až po vyjetí přepnout na LPG.

Reakční doba: Působí během provozu.

Spotřeba: 250ml vystačí až na 30–60l paliva.

Aplikace: Přípravek přidejte do nádrže těsně před natankováním. Doporučujeme opakovat každé 3 měsíce.

Obsah: 250 ml