Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12832302

BG 6575 KIT DEKARBONIZACE - DIESEL

BG 6575 KIT DEKARBONIZACE - DIESEL

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Speciální set přípravků pro celkovou dekarbonizaci dieselových motorů včetně motorů s filtrem pevných částic (DPF). Celý popis
1 620 Kč
Prodává JandysAuto
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 620 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

17.8.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
17.8.2022 - 18.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

BG 6575K Sada pro kompletní dekarbonizaci dieselových motorů

Exluzivní set, který se zaměřuje na preventivní servis, který zajišťuje řádné spalování paliva a tím pádem předchází zanášení filtru pevných částic, který je velice důležitou součástí dieselového motoru. Řádné spalování nafty dokáže velice výrazně ovlivnit zanášení a životnost filtru. 

Sada obsahuje:

  • BG 109 EPR Čistič motoru – profesionální výplach motoru se 100% účinností, který účinně změkčuje a rozpouští i ty nejodolnější usazeniny, které ucpávají pístní kroužky. Navrací zpět kompresní tlaky motoru a zabraňuje poškození olejové pumpy a těsnění.

 

  • BG 112 DOC Aditivum motorového oleje - aditivum motorových olejů pro dieselové motory, obsahuje komplexní balíček všech hlavních aditivních prvků. Výrazně prodlužuje životnost motorového oleje a součástí motoru. Udržuje výkonnost dieselového motoru, neutralizuje kyselé složky v oleji, snižuje tření a opotřebení motoru. Je kompatibilní se všemi oleji dieselových motorů, včetně syntetických a vícestupňových. Udržuje motor bez usazenin.

 

  • BG 245 Čistič palivového systému - prémiový odstraňovač karbonových usazenin z nejmodernějších systémů dieselových motorů. Odstraňuje odolné usazeniny z celého systému vstřikování nafty, včetně vstřikovačů paliva a spalovacích komor. Navrací výkon motoru, zlepšuje studené startování, zajišťuje klidný chod motoru a několikanásobně prodlužuje životnost vstřikovacího systému.

 

Doporučení od výrobce:

Používejte po každých ujetých 15000 km a Váš filtr pevných částic bude mít pořád plný výkon.

 

+ NALÉVACÍ HRDLO ZDARMA!