Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12910825

BG 6577 KIT DEKARBONIZACE - BENZÍN

BG 6577 KIT DEKARBONIZACE - BENZÍN

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Speciální set přípravků pro celkovou dekarbonizaci benzínových motorů. Celý popis
1 605 Kč
Prodává JandysAuto
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 605 Kč
S novou kartou za

12.8.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
12.8.2022 - 15.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

BG 6577K Sada pro kompletní dekarbonizaci benzínových motorů

Speciálně vytvořený set produktů pro preventivní servis, který zabraňuje tvorbě usazenin a tím minimalizuje zanášení sacího systému a sacích ventilů. Díky tomuto setu dochází k řádnému spalování paliva a následně se sníží spotřeba, emise a motoru se vrátí plný výkon. Použitelné jak pro starší nepřímovstřikové motory, tak i pro novější motory s přímím vstřikem paliva do válce.

Sada obsahuje:

 

  • BG109 EPR Čistič motoru – profesionální výplach motoru se 100% účinností, který účinně změkčuje a rozpouští i ty nejodolnější usazeniny, které ucpávají pístní kroužky. Navrací zpět kompresní tlaky motoru a zabraňuje poškození olejové pumpy a těsnění.

 

  • BG115 MOA Aditivum motorového oleje - aditivum motorových olejů pro benzínové motory. Obsahuje komplexní balíček všech hlavních aditivních prvků. Výrazně prodlužuje životnost motorového oleje a součástí motoru. Vytváří velmi silný mazací film, který výrazně snižuje tření. Udržuje motor bez usazenin a tím zaručuje špičkový výkon. Výkon motorových olejů se zvýší až o 315%.

 

  • BG208 44K Čistič palivového systému - vysoce kvalitní odstraňovač karbonových usazenin z benzínových motorů. Velmi efektivně obnovuje výkon vstřikovacího systému. Snižuje spotřebu a emise, zvyšuje výkon motoru a několikanásobně prodlužuje životnost vstřikovacího systému.

Doporučení od výrobce:

Používejte každých 15000 km a Váš motor bude stále v dobré kondici.

 

 + NALÉVACÍ HRDLO ZDARMA!