Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6381527

Ultradesk Space XXL, černý/červený (UDESK-SP-RX)

Ultradesk Space XXL, černý/červený (UDESK-SP-RX)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Herní stůl vyrobený z kvalitních materiálů s řadou praktických vychytávek: velká barevně podsvícená plocha z karbonových vláken, velikost plochy stolu 154 × 61 cm. Výška stolu 78 cm. Hmotnost 25 kg. LED podsvícení (6 barev a různé efekty), otvory pro kabeláž. Celý popis
6 784 Kč
Zboží od: CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
6 784 Kč
Poslední kus
S novou kartou za

9.2.2023 na vaší adrese

Popis

Herní stůl Ultradesk Space XXL, černý/červený

Pro někoho je hraní her zábava či relax, a pro někoho je to v dnešní době i forma výdělků a práce, ať už je jedno anebo druhé, všichni herní nadšenci chápou a vědí, že herní výbava je základ. A v dnešní době už nemluvíme jen o monitoru, klávesnici a myši, ale také o herních židlích anebo v tomto konkrétním případě o herním stolu.

Herní stůl Ultradesk Space XXL je špičkový herní stůl vyrobený z kvalitních materiálů s řadou praktických vychytávek, které se postarají o Váš maximální komfort při hraní her.

Čím si Vás stůl získá?

Tak například svou velkou barevně podsvícenou pracovní plochou z karbonových vláken, která celá funguje jako XXL podložka pod myš.

U podsvícení máte možnost vybrat si z 6 různých barev a z několika různých světelných efektů prostřednictvím speciálního dotykového panelu na boku stolu. Jedná se o vysoce atraktivní prvek stolu, který povznese veškeré vaše hraní o další level dál.

V zadních rozích stolu naleznete otvory pro kabeláž, které usnadní celou práci se zapojováním a organizací.

To, ale není stále vše. Stůl je také vybaven speciálním stojanem pro uložení různého herního příslušenství a doplňků. Vychytávky jako držák pro nápoje anebo držák pro pověšení sluchátek, to už je u takového stolu snad běžnou výbavou. Třešničkou na dortu je set nálepek v různých barvách, kterými si můžete polepit boční strany stolu.

  • Velká pracovní plocha z karbonových vláken 154 × 61 cm
  • Výška stolu 78 cm
  • Hmotnost 25 kg