Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 10475207

Honeywell Evohome HR92EE, termostatická hlavice

Honeywell Evohome HR92EE, termostatická hlavice

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Elektronický regulátor topného tělesa v moderním designu. Velký nastavitelný displej s podsvícením, zobrazení informací na displeji pomocí symbolů a textu. Bezdrátová komunikace ke snadnému propojení s centrální ovládací jednotkou. Jednoduchá obsluha i montáž. Celý popis
1 686 Kč
Zboží od: CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 686 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Jiní prodejci
S novou kartou za

Již zítra na výdejním místě
Zítra na vaší adrese

Popis

Honeywell Evohome HR92EE

Honeywell Evohome HR92EE je bezdrátová hlavice pro topná tělesa. Slouží k pohodlnému a snadnému řízení teploty u vás doma nebo v kanceláři. Stačí hlavici namontovat na radiátor a nastavit. HR92EE umožňuje kdykoliv manuálně změnit teplotu až do následující bodu sepnutí. Neuvěřitelně sofistikovaný systém pro život bez starostí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Inteligentní topení

Bezdrátová hlavice HR92EE má také praktické automatické funkce sledování. Pokud otevřete okno a teplota v místnosti tím klesne, zavře regulátor topného tělesa sám ventil, aby došlo k úspoře energie. Na displeji se zároveň zobrazí nápis OKNO. Další funkcí, kterou oceníte je ochrana ventilu. Pokud ventil topného tělesa nebyl během dvou týdnů ani jednou zcela otevřen, provede se vlastní test. Na displeji se zobrazí nápis CYCL. Samozřejmostí je také ochrana před mrazem. Když teplota klesne pod 5°C, otevře regulátor topného tělesa ventil na tak dlouho, než teplota opět vystoupí na 6°C. Tím zabrání zamrznutí topení. Na displeji se objeví nápis PROTIMRAZ.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Tichá, designová a soběstačná

Hlavice je vyrobena v zajímavém moderním designu. Je nejen pěkná, ale zároveň je i velice tichá, což je velice praktické. Tuto vlastnost oceníte především v ložnici, kde vás nebude nic rušit. K napájení jsou potřeba dvě baterie typu AA, pokud se začnou vybíjet, hlavice vás upozorní. Výměnu baterií zvládnete pohodlně sami během minuty.

Snadná montáž

Bezdrátová hlavice HR92EE je vhodná pro všechny běžné ventily topných těles M30 × 1,5 (v balení jsou také nástavce ventilu M28 × 1,5 a adaptér ventilu typ Danfoss RA). Stačí sundat původní hlavici a namontovat hlavici Honeywell HR92EE.  Montáž je snadná a rychlá.

Klíčové vlastnosti

Pohodlné řízení teploty pomocí bezdrátové termostatické hlavice. Bezdrátová komunikace na frekvenci 868 MHz. Snadné nastavení požadované teploty doma i v kanceláři. Tichá, jednoduchá na obsluhu i montáž. Nastavení topení v určitém čase díky časovým programům v řídící jednotce. Automatické funkce sledování otevřeného okna, ochrany ventilu a zamrznutí topení. Výdrž v provozu cca 2 roky, dvě baterie typu AA. Rozměry 60 × 54 × 96 mm; hmotnost včetně baterií 185 g.