Amazon Echo Dot 3. generace, Charcoal - zánovní

Amazon Echo Dot 3. generace, Charcoal - zánovní

Zánovní Akce
Třetí generace chytrého domácího asistenta komunikujícího hlasem Alexy. Umělá inteligence je schopna učit se více než 50 000 dovednostem. Odpovídá na dotazy, telefonuje a píše zprávy, pouští hudbu na přání, předčítá zprávy a audioknihy, nastavuje budíky, ovládá ostatní zařízení chytré domácnosti. Kompatibilní s více než 10 000 zařízeními. Integrované Bluetooth, Wi-Fi, vylepšený stereo reproduktor.
Součástí balení je redukce na EU zásuvky.
Celý popis
1 899 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
805 Kč
-57%
Doprava zdarma
Platí do 31.10.2021 nebo do vyprodání
Od prodejce MALL

Skladem 2 kusy

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
 
21.9.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zánovní

Zánovní zboží mohlo být vyzkoušeno nebo krátkodobě používáno. Může nést známky lehkých estetických vad (např. drobné škrábance), které ale vizuálně příliš neruší a nemají žádný vliv na použitelnost. Zboží prošlo důkladnou kontrolou a je plně funkční bez omezení. Může mít poškozený nebo náhradní obal, obsah balení je ale kompletní. Na výrobek se vztahuje záruka o délce 21 měsíců.
Krátce používané zboží. Obsah balení je kompletní a plně funkční, se zárukou 21 měsíců. Může nést drobné známky používání a mít poškozený nebo náhradní obal.

Záruka: 21 měsíců (IČ 21 měsíců) Kód: 2625418

Popis

DTS-HD Premium Sound DTS-HD Premium Sound

Učenlivý a chytrý přístroj

Alexa má neuvěřitelných více než 50 000 dovedností, jež fungují podobně jako aplikace. Dovolí vám mnohem více než usínání za spuštěného zvuku deště nebo hraní kvízové hry Jeopardy. Vytvořte si osobní dovednosti a vlastní reakce Alexy. Po celou dobu jsou výrobcem vytvářeny nové dovednosti. Objevte je v aplikaci Alexa nebo navštivte speciální webový obchod.
DTS-HD Premium Sound
pixel plus ultra hd pixel plus ultra hd

Alexa vždy k službám

Zjednodušte si doma život. Hlasem nastavujte budíky a připomínky nebo zadejte události do diáře. Alexa vám na vyžádání přečte zprávy, předpověď počasí nebo zjistí stav dopravy. Zeptejte se jí na sportovní výsledky, otevírací hodiny restaurací nebo další informace.
pixel plus ultra hd
pixel plus ultra hd pixel plus ultra hd

Alexo, pusť tam muziku!

Hlasem zapněte rádio, nechte zahrát konkrétní píseň, interpreta nebo žánr ze Spotify, Amazon Music, Apple Music, Pandory a dalších. S kompatibilními zařízeními Echo v různých místnostech můžete zaplnit svůj celý domov hudbou.
pixel plus ultra hd
Android Android

Ovládejte svou chytrou domácnost

Příkazem nechte před spaním zhasnout lampu, cestou do kuchyně vypnout kávovar nebo nechte ztlumit světla pro sledování filmu – to všechno bez jediného hnutí prstu! Ovládejte jediným hlasovým příkazem více zařízení domácnosti: například zamkněte dveře a současně zhasněte světla. Kompatibilní s více než 10 000 zařízeními – od světel přes termostaty po například televize.
Android
ppi ppi

Nové rozměry komunikace

Jen svým hlasem zavolejte takřka komukoliv. Pomocí Drop In se okamžitě propojte s jiným domácím Echem, nebo jen zanechte vzkaz: svolejte rodinu k večeři nebo připomeňte dětem, že čas jít do postele. Navíc díky Skype hovorům můžete být v kontaktu s rodinou a kamarády ve více než 150 zemích.
ppi

Technický popis

Echo Dot 3. generace

 • Umělá inteligence hovořící hlasem Alexy
 • Citlivý mikrofon pro snadné hlasové ovládání
 • Alexa odpovídá na dotazy a plní zadané úkoly
 • Více než 50 000 neustále přibývajících dovedností
 • Otevřené možnosti vymýšlet nové vlastní dovednosti
 • Přehrává hudbu ze Spotify, Amazon Music, Apple Music, Pandory a dalších
 • Možnost telefonování
 • Kompatibilní s více než 10 000 chytrými zařízeními
 • Vylepšený stereo reproduktor
 • Integrované Bluetooth a Wi-Fi (v pásmech 2,4 GHz i 5 GHz)
 • Konektor 3,5 mm jack
 • Rozměry 99 × 99 × 43 mm
Součástí balení je redukce na EU zásuvky.