Delphin Háčky HKD Catfish Ring
76 Kč

70 Kč

Háčky černé série Delphin HOOKAIDO jsou určeny na dravce. Vynikají hlavně vysokou výdrží, která odolá agresivním, i silovým útokům.


Kamatsu Háček Baitholder s očkem
35 Kč

Série háčků určených vhodných k lovu na přírodní nástahy (žízaly, rousnice, rybka), dva protihroty na ramínku zamezují posunu návnady.


Kamatsu Háček Beak s očkem
35 Kč

Pevné a odolné kované jednoháčky s protihrotem, menší velikosti jsou určené pro lov kaprů, větší pro lov štik , candátů a sumců.


Madcat MadCat dvojháčky A-Static Dead Bait Gripper Hook
169 Kč

Sumcové dvojháčky vyrobené s kvalitní Japonské oceli. Speciální antistatický gumový potah minimalizuje elektrické pole, které plaší sumce. Upozornění: Antistatický gumový potah se může vlivem používání opotřebovat.


Madcat MadCat háčky A-Static Jig Hook
149 Kč

Ostré, lehké jigové háčky se svařovaným očkem pro větší pevnost. Antistatické, pogumované. Ideální pro vertikální jigging a návazec.


Unicat Háček Vencata SNX-5 4 ks
269 Kč

208 Kč

Široké očko, velmi ostrá špička háčku a robustní konstrukce zaručuje, že tento háček rychle a spolehlivě uvízne v ústech ryby.


Unicat Sumcový háček Power Hook
161 Kč

Vynikající háček vyrobený z uhlíkové oceli, je velmi ostrý a lehce proniká do tvrdé sumčí tlamy.
Vdrží velké zatížení i opakované použití. Je chemicky broušený a dodává se v barvách černá a nikl. Vyrábí se ve velikostech 6/0, 8/0 a 10/0.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: