Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 479185001

Fatboy The Original - červená

Fatboy The Original - červená

Fatboy The Original v mnoha krásných barvách je tady! Můžete na něm sedět, ležet a relaxovat, nebo jen tak lenošit. Vlajková loď všech sedacích vaků Fatboy, která vám díky nekonečnému množství způsobů sezení a ležení poskytne pohodlí. Vyzkoušejte tuto zcela originální alternativu odpočinku. Celý popis

Barva

Produkt se již neprodává
5 290 Kč
Prodává MALL
5 290 Kč

Popis

Fatboy je vyroben z praktického a lehce omyvatelného nylonového materiálu se speciálním povrchem. Je antialergický. Pro udržení nového vzhledu stačí pouze čistit vlhkou látkou.

  • 140 x 180 cm
  • výška cca 30 cm
  • nosnost je 150 kg

Sedací vak Fatboy Original – nová alternativa odpočinku

Plněn malými polystyrenovými kuličkami vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a tak neubývají na objemu jako klasický polystyren. Nelze jej roztrhat – speciální „space age“ nylon je zvláště odolný a trvanlivý. Fatboy Original je také uznáván chiropraktiky jako ideální řešení pro únavu svalů a páteře.

Finský designér Jukka Setälä vymyslel Fatboy v r. 2000 jako „beanbag“ z 21. století! Zaslouží si místo v každém dětském, obývacím pokoji nebo ložnici. Má spoustu možností využití: pro posedávání ve studentském pokoji, jako alternativa relaxace v kanceláři nebo před TV, komfortní polštář pro děti, nebo dokonce jako náhradní lůžko pro neočekávané hosty. Mohou na něm sedět až 3 dospělé osoby či 4 děti vedle sebe, takže je vhodný i do školek. Fatboy je vyráběn v Holandsku. Fatboy mění sezení ve sport.

Nechte se dále inspirovat z naší nabídky: