Mapex T400 Bubenická sedačka
1 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bubenická sedačka. Mapex T400 je kvalitní bubenická sedačka s polstrováním z tlusté pěny a šesti polohami nastavení velikosti. Dostatečná stabilita je zaručena pomocí tří nohou s konkávním designem a protiskluzovou ochranou.

Povrchovou úpravu sedáku tvoří odolný měkký vinyl.


Mapex T765ASER Bubenická sedačka
3 890 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bubenická sedačka. MAPEX 765ASER
Sedačka Mapex řady T765 nabízí bubeníkům maximální komfort, odolnost a kvalitu. Díky ergonomicky tvarovanému sedáku mají hráčovy nohy dostatek prostoru pro pohyb, ale zvýšené okraje a střed sedáku poskytují dostatečnou oporu.


Sonor DT 2000 Bubenická sedačka
2 800 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bubenická sedačka. SONOR 2000 HARDWARE
Bubenický hardware ze série Sonor 2000 je novinkou představenou v roce 2014. Je určen především pro hubeníky, kteří hledají kvalitu, ale zároveň mají omezený rozpočet.


Sonor DT 4000 Bubenická sedačka
3 790 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bubenická sedačka. SONOR 4000 HARDWARE
Bubenický hardware ze série Sonor 4000 je novinkou představenou v roce 2014. Je určen především pro hubeníky, kteří hledají kvalitu, ale zároveň mají omezený rozpočet.


Mapex T550A Bubenická sedačka
1 990 Kč

Bubenická sedačka. MAPEX T550A
Sedačka řady 550 je vhodná pro začínající bubeníky, kteří vyžadují velký výškový rozsah (40 – 61 cm), rozšířený sedák a dvojité nohy za velmi příznivou cenu.


Mapex T575A Bubenická sedačka
2 480 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bubenická sedačka. MAPEX T575A
Sedačka Mapex řady T575 nabízí bubeníkům komfort, odolnost a kvalitu. Díky ergonomicky tvarovanému sedáku mají hráčovy nohy dostatek prostoru pro pohyb, ale zvýšené okraje a střed sedáku poskytují dostatečnou oporu.


Mapex T770 Bubenická sedačka
4 190 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bubenická sedačka. MAPEX T770
Mapex T770 patří k tomu nejlepšímu, co firma Mapex na poli sedaček nabízí.


Roland RDT-R Bubenická sedačka
3 290 Kč

Bubenická sedačka. Profesionální sedačka pro bubeníky poskytující maximální komfort a stabilitu. Kulatý sedák je po stranách potažený vinylem, výplň tvoří pěna, která v nejzatíženějších místech zmírňuje tlak a prodyšný sametový povrch (velur) redukuje teplo.


Roland RDT-RV Bubenická sedačka
3 899 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bubenická sedačka. RDT-RV je profesionální sedačka pro bubeníky poskytující maximální komfort a stabilitu. Výplň kulatého sedáku tvoří pěna, která v nejzatíženějších místech zmírňuje tlak a jeho dlouhou životnost zajišťuje silná vinylová vrstva ve vrchní části.


Roland RDT-S Bubenická sedačka
4 429 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bubenická sedačka. Profesionální sedačka pro bubeníky poskytující maximální komfort a stabilitu. Tvarovaný sedák je po stranách potažený vinylem, výplň tvoří pěna, která v nejzatíženějších místech zmírňuje tlak a prodyšný sametový povrch (velur) redukuje teplo.


Roland RDT-SH Bubenická sedačka
5 209 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bubenická sedačka. Profesionální sedačka pro bubeníky s hydraulickým systémem pro nastavení výšky. Tvarovaný sedák je po stranách potažený vinylem, výplň tvoří pěna, která v nejzatíženějších místech zmírňuje tlak a prodyšný sametový povrch (velur) redukuje teplo.


Roland RDT-SV Bubenická sedačka
4 429 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bubenická sedačka. RDT-SV je profesionální sedačka pro bubeníky poskytující maximální komfort a stabilitu. Výplň tvarovaného sedáku tvoří pěna, která v nejzatíženějších místech zmírňuje tlak a jeho dlouhou životnost zajišťuje silná vinylová vrstva ve vrchní části.