Vidaxl Kosa s brusným kamenem 140 cm
975 Kč

Tento ergonomický kosa je ideální pro sekání trávy a plevele. S její pomocí budete mít upravené zahrady,je také vhodná pro sečení pšenice, oves, ječmen atd. Je 140 cm dlouhá, ocelová část má dvě krátké dřevěné rukojeti, které jsou uspořádány ve vhodném úhlu.

Vidaxl 4-v-1 multifunkční plotostřih / vyžínač / řetězová pila / křovinořez
5 532 Kč

Tato zahradní multifunkční souprava nářadí 4 v 1, která se skládá z plotostřihu, řetězové pily, křovinořezu a vyžínače, je určena pro údržbu zahrady. Tato multifunkční sada zahradní techniky vám umožní řešit téměř všechny práce při údržbě stromů, živých plotů, trávy a květin po celé zahradě.

Vidaxl Křovinořez / vyžínač 51,7 cm³ 2,2 kW oranžový
3 735 Kč

Tento křovinořez je vhodný jak pro lehké tak náročné úpravy vaší zahrady. S tímto křovinořezem budete schopní ořezat husté ostružiníky, keře, kopřivy, větší větvičky a hustý podrost, a to mnohem efektivněji s menší námahou a větším bezpečím.

Vidaxl Benzinová sekačka 4 v 1 ocel 46 cm 3,4 HP
8 757 Kč

Naše robustní sekačka na trávu s šířkou sečení 46 cm je nezbytný nástroj pro péči o rozsáhlé trávníky. Sekačka na trávu s vlastním pohonem o objemu 144 cc se snadno ovládá v úzkých prostorech.

Vidaxl Benzinová sekačka 4 v 1 elektrický startér ocel 51 cm 4,6 HP
14 017 Kč

Naše robustní benzinová sekačka na trávu s elektrickým startérem má záběr sečení o šířce 51 cm. Jedná se o nepostradatelný a praktický nástroj pro péči o rozsáhlé trávníky. Má vlastní pojezd, objem 199 cc a snadno se ovládá i v úzkých prostorách.

Vidaxl Elektrický rozrývač trávníku 20 l 400 W
2 736 Kč

Tento elektrický rozrývač trávníku s výkonným 400wattovým motorem je ideálním pomocníkem pro údržbu vašeho trávníku. Můžete s ním efektivně zametat, provzdušňovat a rozrývat nechtěnou travní plsť, mech či listí, a udržovat tak váš trávník v perfektním stavu.

Vidaxl Robotická sekačka 1000 m² s LCD a baterií 4,4 Ah 24 V
13 684 Kč

Naše robotická sekačka automaticky poseká váš trávník, takže už se s tím nikdy nebudete muset plahočit vy! Je vybavená výkonnou 4,4Ah lithium-iontovou baterií, která vydrží při plném nabití pracovat až 1,5 hodiny. Robotická sekačka má 2 provozní režimy.

Vidaxl Benzinová sekačka 4 v 1 ocel 51 cm 4,6 HP
11 161 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Naše robustní sekačka na trávu s šířkou sečení 46 cm je nezbytný nástroj pro péči o rozsáhlé trávníky. Sekačka na trávu s pojezdem o objemu 199 cc se snadno ovládá v úzkých prostorech. Vlastní pohon pojezdu na zadní nápravě zajišťuje neustálý pokrok kupředu a usnadňuje sečení v obtížném terénu.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Sekačky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Sekačky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Sekačky akce.