Vidaxl Ořezávač trávníku 125 cm ocel
1 225 Kč

Tento lehký a zároveň robustní ořezávač okrajů trávníku je praktický pomocník při sekání trávníku, zejména chcete-li rychlý a úhledný výsledek. Stačí ořezávač trávníku navádět podél okraje trávníku a získáte perfektní rovné hrany! Dlouhá hřídel je prevencí proti bolestem zad.

Vidaxl Křovinořez / vyžínač 51,7 cm³ 2,2 kW oranžový
4 652 Kč

Tento křovinořez je vhodný jak pro lehké tak náročné úpravy vaší zahrady. S tímto křovinořezem budete schopní ořezat husté ostružiníky, keře, kopřivy, větší větvičky a hustý podrost, a to mnohem efektivněji s menší námahou a větším bezpečím.

Vidaxl Garáž na sekačku 92 x 104 x 59,5 cm masivní borové dřevo 19 mm
4 152 Kč

Pokud chcete svému tvrdě pracujícímu pomocníku nabídnout zaslouženou ochranu, pak je tato robustní garáž na sekačku perfektní volba. Odolná konstrukce je zhotovená z 19mm desek z masivní borovice a účinně ochrání vaši sekačku a její nabíječku před deštěm, sněhem a škodlivým UV zářením.

Vidaxl Elektrický rozrývač trávníku 20 l 400 W
2 926 Kč

Tento elektrický rozrývač trávníku s výkonným 400wattovým motorem je ideálním pomocníkem pro údržbu vašeho trávníku. Můžete s ním efektivně zametat, provzdušňovat a rozrývat nechtěnou travní plsť, mech či listí, a udržovat tak váš trávník v perfektním stavu.

Vidaxl Kosa s brusným kamenem 140 cm
1 498 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tento ergonomický kosa je ideální pro sekání trávy a plevele. S její pomocí budete mít upravené zahrady,je také vhodná pro sečení pšenice, oves, ječmen atd. Je 140 cm dlouhá, ocelová část má dvě krátké dřevěné rukojeti, které jsou uspořádány ve vhodném úhlu.

Vidaxl Přístřešek pro robotickou sekačku 77x103x46 cm
2 200 Kč

Tento přístřešek pro robotickou zahradní sekačku, který sestává z dvojité polykarbonátové desky, dvou kovových stojanů, dvou profilů z hliníkové slitiny a dvou konzolí z ABS, se výborně hodí k tomu, aby ochránil vaši sekačku a nabíjecí stanici před srážkami.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Sekačky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Sekačky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Sekačky akce.