ejoy LONG 1 balení

ejoy LONG 1 balení

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Balení eJoy® LONG obsahuje 24 ks kapslí s jedinečným složením látek na přírodní bázi. Přípravek eJoy® LONG je přírodní doplněk výživy zaměřen pro muže, kteří chtějí zlepšit svůj sexuální život, erekci, potenci a oddálení předčasného vyvrcholení. Celý popis
760 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
709 Kč
Doprava zdarma

Skladem u partnera 5+ kusů

22.9.2021 - 23.9.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Pharmatico CE, s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100054303961

Popis

Co je to eJoy® LONG

Přípravek eJoy® LONG je přírodní doplněk výživy zaměřen pro muže, kteří chtějí zlepšit svůj sexuální život, erekci, potenci a oddálení předčasného vyvrcholení. Samozřejmostí je, že eJoy® LONG splňuje všechny kvalitativní požadavky a normy pro užívání a je schválen Ministerstvem zdravotnictví. eJoy® LONG je úplně jiný než jeho konkurence – nemusíte absolvovat lékařské vyšetření, nemusíte navštívit lékárnu a mít lékařský předpis a můžete si jej zakoupit i z pohodlí domova.


Účinky tabletky u mužů

Produkt je určen pro muže, kterým pomáhá zejména k lepší erekci, zvýšení chuti na sex a hlavně oddálení vyvrcholení muže – tím pádem je vlastně prospěšný i pro ženy.


Balení eJoy® LONG obsahuje 24 ks kapslí s jedinečným složením látek na přírodní bázi. 

Přípravek eJoy® LONG je přírodní doplněk výživy zaměřen pro muže, kteří chtějí zlepšit svůj sexuální život, erekci, potenci a oddálení předčasného vyvrcholení. 

Kotvičník zemní pochází z Asie a rostlina je už století známá pro své pozitivní účinky na zvýšení hladiny testosteronu v organismu.

Maca – peruánaska viagra – tak se říká rostlině Lepidium Meyenii, která je více známá jednoduše pod pojmem Maca.

L-Arginin – pravidelné užívání L-Argininu podle experimentů a zkušeností ukazuje pozitivní účinky na erekci i plodnost mužů.

PANAX Ginseng – nebo i korejský ženšen, ženšen pravý je naznámejšia léčivá rostlina asijské tradiční medicíny. Pomáhá podpořit duševní zdraví a vitalitu, udržet optimální výdrž.

eJoy® LONG je laboratorně testován doplněk výživy schválen Ministerstvem zdravotnictví.

Složení eJoy® LONG v jedné dávce (2 kapsle)

Tribulus Terrestris 165 mg

PANAX Ginseng 140 mg

L-Arginin 75 mg

L-Citrulin 75 mg

Maca 60 mg

Vitamin C 30 mg

Vitamín D 400iu

želatinová kapsle

Dávkování:

Užívat eJoy® LONG je mimořádně jednoduché – stačí si 30 minut před plánovaným pohlavním stykem dát jednu dávku v objemu dvou tablet. Maximální denní dávka jsou 4 tablety a tato se nesmí překročit. Produkt je možné užívat i dlouhodobě, 3 až 4 měsíce, pro optimální efekt.

Vše potřebné pro správné dávkování a užívání obsahuje příbalový leták, který je součástí každého balení pilulek na erekci značky eJoy® LONG.

Upozornění:

Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, osoby trpící kardiovaskulárními chorobami a osoby mladší 18 let.