Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 3156755

Argi Škrabadlo pro kočky - Rachel - béžové - 47 x 30 x 30 cm

Argi Škrabadlo pro kočky - Rachel - béžové - 47 x 30 x 30 cm

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Škrabadlo pro kočky ocení nejen mazlivý lenoch, který se po dlouhém náročném spánku potřebuje protáhnout a obrousit si drápky. Tento model nabízí na vrchu místo pro odpočívání, odkud může kočka majestátně pozorovat okolí. Na škrabadle je zavěšená myška, se kterou si bude vaše kočička ráda hrát. Celý popis
851 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
851 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

20.2.2023 na výdejním místě
20.2.2023 - 23.2.2023 na vaší adrese

PopisŠkrabadlo pro kočky ocení nejen mazlivý lenoch, který se po dlouhém náročném spánku potřebuje protáhnout a obrousit si drápky. Tento model nabízí na vrchu místo pro odpočívání, odkud může kočka majestátně pozorovat okolí. Na škrabadle je zavěšená myška, se kterou si bude vaše kočička ráda hrát.


Barva:
béžová


Materiál:
Škrabadlo pro kočky je vyrobené z odolného materiálu, díky čemuž si může váš mazlíček brousit drápky dle libosti a vy se nemusíte bát o svůj nábytek. Je potaženo látkou podobnou struktuře manšestru, která je odolná proti mechanickému poškození. Díky struktuře je menší riziko zadrhávání a vytahování nitek. Spodní podšívka je zesílená. Odpočívadla jsou z dřevotřísky. Sloupky jsou ze silného kartonu potaženého odolným pásem proti škrábání. Oproti sisalu nedochází k vytahování vláken.