Argi Škrabadlo pro kočky Rachel šedé - použité

Argi Škrabadlo pro kočky Rachel šedé - použité


Použité

MALL.CZ Dny – Sleva 20 % na vybrané chovatelské potřeby pro zvířata značky ARGI s kódem MDL9CZ74 (platí od 14. 9. do 20. 9. 2020 nebo do vyprodání zásob)!
Škrabadlo pro kočky Argi – Rachel je vhodné pro mazlíčky menších až středních velikostí a díky svým rozměrům se ideálně hodí i do malých bytů. Produkt je velmi stabilní a vyrobený z mimořádně odolných materiálů. Celý popis

243
Rozbaleno
243 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
-2%
Již se neprodává

Použité

Použité zboží může nést známky předchozího používání, nebo drobné kosmetické vady. Po jeho vrácení prošlo důkladnou kontrolou a je plně funkční bez omezení. Může mít poškozený nebo náhradní obal, všechno potřebné příslušenství je ale vždy součástí balení. Na výrobek se vztahuje záruka o délce 12 měsíců.

Zboží nese známky použití, nebo drobných kosmetických vad, které neovlivňují funkci. Balení obsahuje nezbytné příslušenství. Záruka 12 měsíců. Může mít poškozený nebo náhradní obal.

Záruka: 12 měsíců (IČ 12 měsíců) Kód: 2675342

Popis

Popis produktu

Škrabadlo pro kočky Argi – Rachel je velmi úhledný model, který zabírá málo místa a vypadá skvěle v každém bytě! Základna škrabadla je o rozměrech 30 × 30 cm a je vyrobena z pevné a odolné dřevotřísky. Středem základny prochází sloupek zakončený odpočívadlem, na kterém je zavěšena na gumičce hračka, kterou si vaše kočičky zamilují.

Základna i odpočívadlo jsou potaženy látkou, která má podobnou strukturu jako manšestr. Tento velmi pevný materiál je speciálně vyvinutý tak, aby nedocházelo k jeho mechanickému poškození. Sloupek, který se hodí nejen k obrušování drápků, ale i ke šplhání, je ze silného a velmi odolného kartonu. Ten je navíc potažený pásem proti poškrábání a poškození a nedochází u něho, na rozdíl od sisalu, k vytrhávání vláken, takže materiál má mnohem delší životnost.

Barva:

  • šedá

Rozměry:

  • 47 × 30 × 30 cm

Základna:

  • 30 × 30 cm

Celková výška:

  • 47 cm

Odpočívadlo:

  • Ø 20 cm

Hračka:

  • gumičku lze natáhnout do délky 42 cm

1 sloupek: , výška 42 cm

Doporučujeme dokoupit:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Barva

Barva

šedá
Výška 47 cm
Šířka 30 cm
Délka 30 cm