Beyerdynamic Custom Game sluchátka s mikrofonem
5 400 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ještě větší a intenzivnější zážitek z hraní her na PC a konzoli? Jedině díky kabelovým herním sluchátkům Beyerdynamic Custom Game s uzavřenou konstrukcí s výbornou izolací od okolního hluku a se 4 zvukovými profily dle typu her a prostředí. Sluchátka disponují 2,5m audio kabelem a profi mikrofonem.

Beyerdynamic DT 880 Edition 32 Ohm sluchátka
4 500 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Designové provedení a špičkové audio vlastnosti se snoubily v exkluzivních kabelových sluchátkách Beyerdynamic DT 880 Edition 32 Ohm s polootevřenou konstrukcí. Sluchátka reprodukují kompletní zvukové spektrum v maximálních detailech. Disponují 3m audio kabelem s 3,5mm jackem a 6,3mm jack adaptérem.

Beyerdynamic MMX 300 2. Generation sluchátka s mikrofonem
7 900 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Překonejte své herní limity, mějte náskok před nepřáteli – to vše díky preciznímu zvuku s důrazem na nejjemnější detaily z herních kabelových sluchátek Beyerdynamic MMX 300 2. Generation s uzavřenou konstrukcí pro skvělou izolaci před okolními hluky. Ve výbavě nechybí profi kondenzátorový mikrofon.

Beyerdynamic Custom One Pro Plus sluchátka s mikrofonem
3 900 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Lebka nebo smajlík na mušlích? Díky sadě stylových vyměnitelných krytů můžete trendy kabelová uzavřená sluchátka Beyerdynamic Custom Pro Plus přizpůsobit svému vkusu. Model německé výroby disponuje 1,3m audio kabelem, mikrofonem pro handsfree a prémiovým zvukem s možností úpravy díky funkci Custom Sound Slider.