Počet nalezených produktů: 13

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Eglo Svítidlo venkovní solární - sada 4 kusů (90634)
649 Kč

529 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada čtyř kusů venkovních sloupkových solárních svítidel z kvalitní nerezové oceli svítící pomocí LED technologie, která potěší svými nulovými náklady vaši peněženku. Svítidlo se totiž přes den dobíjí z obyčejného slunečního svitu a tu přeměňuje v energii, kterou používá ke svícení v noci.


Happy Green Solární lampa 11,5x40/30 cm
299 Kč
+ doprava zdarma

Stojanová solární lampa v dekoru sloupku z pískovce o velikosti 11,5×30 cm (+ 10cm zapichovací kolík). Solární lampa je funkční a zároveň dekorační součást do každé zahrádky,


Happy Green Sada solárních lamp 6 ks
249 Kč
+ doprava zdarma

Sada šesti solárních LED lamp, které jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli. Slouží jako svítidlo i jako zahradní dekorace.


Ceramic Blade Lunartec Svítidlo solární Snící anděl LED
799 Kč

729 Kč
+ doprava zdarma

Tento kouzelný anděl mění sluneční světlo v noční romantickou náladu. Svítidlo na solární energii, během dne se svítidlo samo dobíjí pomocí solárního panelu. Celá dekorace je odolná proti stříkající vodě, je tudíž vhodná pro venkovní použití.


Ceramic Blade Solární Světlo Eco Solem 3ks
699 Kč
+ doprava zdarma

Solární osvětlení se nabíjí ze slunečního svitu a při soumraku se automaticky rozsvěcí teplým a příjemným světlem. Solární světlo Eco Solem je ideální pro venkovní prostory, zahrádky, zahradní sezení atd.


Happy Green Solární lampa SENSOR
299 Kč
+ doprava zdarma

Solární lampa v opatřená spínačem pomocí senzoru pohybu. Slouží například k osvětlení vstupních dveří, průchodů, poštovních schránek či zahradních altánů.


Eglo Svítidlo venkovní solární - sada 4 kusů (90636)
459 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Sada čtyř kusů venkovních sloupkových solárních svítidel svítící pomocí LED technologie, které jsou vyrobeny z kvalitní ušlechtilé oceli. Svítidlo se totiž přes den dobíjí z obyčejného slunečního svitu a tu přeměňuje v energii, kterou používá ke svícení v noci.


Ceramic Blade LED zahradní lampa s motivem tulipánu
599 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Dekorativní světlo a romantická zahradní lampa s lesklým kovovým povrchem a motivem tulipánu. Díky vzorům teplé světlo vrhá krásné jemné vzory do svého okolí. Krásný, inovativní doplněk vaší zahrady. Vhodné i jako dárek nebo dekorace.