10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 28831947

Garzini Minimalistická kožená klíčenka Lusso Brushed Black

Garzini Minimalistická kožená klíčenka Lusso Brushed Black

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Jednoduchá, elegantní, minimalistická a hlavně nesmírně praktická. Více už říkat netřeba. Klíčenka Garzini vám doslova změní život. Dost bylo objemným svazkům klíčů po kapsách. Celý popis
770 Kč
Zboží od: Urban Master
770 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Poslední 2 kusy
S novou kartou za

3.6.2024 na výdejním místě
3.6.2024 - 4.6.2024 na vaší adrese

Popis

Některé věci, i přesto že vám velmi zjednoduší život, nemusí být zrovna prošpikované moderními technologiemi. Stačí jen dobrý nápad, kvalitní materiály a precizní zpracování. A přesně to nabízí kožená klíčenka Lusso od Garzini. Namísto objemného svazku klíčů uložíte do tohoto pouzdra klíče pěkně vedle sebe, jeden za druhým. Při stejném množství klíčů tak bude ve vašich kapsách daleko více místa.

  • Kapacita až 7 klíčů
  • Nejkvalitnější broušená hovězí kůže typu full grain s patinou + nerezová ocel
  • Chrání vaše věci v kapsách od poškrábání klíči
  • Jednoduchá instalace, snadné a praktické používání
  • Minimalistický design
  • Přídavný kroužek na klíče
  • Dárkové balení

Kožená klíčenka je zhotovená z prémiové buvolí kůže typu top grain buffalo. Ta je až třikrát silnější než hovězí kůže. Matný broušený povrch je naomak příjemně semišový. Kovové prvky jsou vyrobeny z nerezové oceli.
Instalace klíčů dovnitř koženého pouzdra je velmi jednoduchá. Stačí rozšroubovat mechanismus z nerezové oceli (dá se jednoduše odšroubovat i pouhým nehtem) a vložit dovnitř potřebné klíče. Při otevírání dveří pak vysunete jen ten klíč, který zrovna potřebujete. Používáním kožené klíčenky Lusso navíc chráníte od poškrábání klíči ostatní předměty ve vašich kapsách, například telefon.
Díky širokému výběru barev si můžete vybrat tu variantu pouzdra na klíče, která nejlépe padne vašemu srdci a outfitu. Vždy k vám dorazí v luxusním dárkovém balení.
Klíčenka Lusso od Garzini, to je dokonale zpracované minimalistické pouzdro na klíče z té nejlepší kůže. Zkrátka skoro zázrak.