10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 30084010

Ecorain Úsporná sprchová hlavice Charly 13 cm - chromová

Ecorain Úsporná sprchová hlavice Charly 13 cm - chromová

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Zažíváte při sprchování pocit pohody? EcoRain™ vám to umožní! Tato úsporná sprchová hlavice má 3 režimy jemného proudu: Masáž, Déšť a Puls. Tyto polohy zajistí, že si v koupelně pokaždé vytvoříte luxusní domácí lázně. Přitom ušetříte až 50% vody. Celý popis
949 Kč
Zboží od: Foxin
949 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

22.5.2024 na výdejním místě
22.5.2024 - 23.5.2024 na vaší adrese

Popis

50% úspora a vysoký tlak vody

Sprchová hlavice EcoRain je nejlepší svého druhu! Tato sprchová hlavice šetří až 50 % vody a udržuje vysoký tlak vody, na což jsou naši odborníci nesmírně hrdí. Na sprchové hlavici byla použita jedinečná technika. Chytrá sprchová hlavice kombinuje kyslík s vodou, což je zdravější pro vaše tělo a šetří vodu!

V kombinaci s ikonickými silikonovými sprchovými hubicemi je potřeba o 50 % méně vody, abyste svému tělu poskytli zdravý a silný proud vody. Ročně tato sprchová hlavice ušetří přibližně 136 510 litrů vody (a nákladů na vytápění) pro průměrnou čtyřčlennou rodinu.

Extra široká sprchová hlavice: Efekt dešťové sprchy

Vysoce kvalitní sprchová hlavice EcoRain má vše, co je potřeba k tomu, aby vám vytvořila dokonalý zážitek ze sprchování. Extra široká sprchová hlavice zajistí, že celé vaše tělo bude obklopeno nádhernými proudy teplé vody.

Mnoho sprchových hlavic je příliš malých a nepokryjí celé vaše tělo tou úžasnou a teplou vodou, takže větší část bude z běžných sprchových hlavic studená. To byste přece nechtěli, že?

Sprchová hlavice EcoRain to změní! Díky své mimořádně široké hlavici vytváří efekt dešťové sprchy od okamžiku, kdy vstoupíte do sprchy, takže si vždy užijete prostornou plochu teplé vody.

- 50% úspora vody
- Šetrné k životnímu prostředí
- Silný proud vody
- Extra široká sprchová hlavice – 13 cm
- 3 luxusní sprchové režimy

Drahé sprchy jsou minulostí


3 úžasné režimy proudu: Masáž, déšť a pulz

Tato sprchová hlavice šetřící vodu má 3 jemné režimy proudu: Masáž, Rain a Pulse. Tyto polohy zajišťují, že se můžete pokaždé sprchovat příjemně, v teple a mimořádně uvolněně. Chytrá sprchová hlavice dodává do vody dostatek kyslíku, což má za následek zdravější pokožku; aniž byste museli dělat kompromisy na úkor pohodlí. Skončili jste se sprchováním? Díky systému StopDrop sprchová hlavice minimalizuje odkapávání vody poté, co zavřete kohoutek, takže se můžete pohodlně osušit, aniž byste se v prostoru sprchy namočili.

Silný a moderní design

Odolná sprchová hlavice je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, takže sprchová hlavice zaručuje dlouholeté potěšení ze sprchování. Povrch je opatřen vysoce kvalitním chromem s několika vrstvami 10stupňového krystalického diamantového pokovení v kombinaci s extra zesíleným plastem ABS, který zajišťuje kvalitu. Díky svému modernímu vzhledu se sprchová hlavice skvěle hodí do každého sprchového koutu.

Snadná instalace

Sprchovou hlavici EcoRain snadno smontujete během jedné minuty bez použití nářadí. Sprchová hlavice je vhodná pro 99 % všech sprchových hadic.

O systému EcoRain

EcoRain umožňuje dokonalý zážitek ze sprchování! Řada je navržena tak, aby vám poskytla luxusní, osvěžující a relaxační zážitek ze sprchování. EcoRain ukazuje, že kvalitní sprcha není jen hygienickou nutností, ale také okamžikem relaxace a pohody! EcoRain je cenově dostupný a přichází s inovativními funkcemi, jako jsou sprchové hlavice šetřící vodu. Užijte si nejen wellness zážitek ve sprše, ale také ušetřete na nákladech bez kompromisů v kvalitě. Přineste si do svého domova vysokou kvalitu a užijte si každý zážitek ze sprchování s EcoRain.

Kdy si chcete opět naplno užívat sprchování?

Rozměry: výška 26.2cm,šířka 13.1cm