Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 8489190

AquaStop Cream Inject Activator (10 l) aktivační prostředek pro injektáž

AquaStop Cream Inject Activator (10 l) aktivační prostředek pro injektáž

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Zvyšuje a urychluje účinnosti injektáže zdiva přípravkem AquaStop Cream v obtížném prostředí. Celý popis
Ušetříte 190 Kč 1 470 Kč
1 280 Kč
Ušetříte 190 Kč 1 470 Kč
1 280 Kč
S novou kartou za

28.6.2024 - 1.7.2024 na vaší adrese

Popis

AquaStop Cream Inject Activator® je připraven pro okamžité použití. Je určená pro zesílení a urychlení vzniku hydrofobní clony injektážním krémem AquaStop Cream®. Aktivátor se aplikuje od 2 do 24 hod. před zahájením injektáže Systémem AquaStop Cream®.

 

AquaStop Cream Inject Activator® nenahrazuje samotnou injektáž zdiva!

U zdiva, které vykazuje nadlimitní vlhkost, není potřeba AquaStop Cream Inject Activator® použít! Ale pokud zdivo v době aplikace krémové injektáže vykazuje minimální vlhkost anebo je před aplikací krémové injektáže klasifikováno jako zdivo s velmi malou porézností, tj. např. betonové či některé přírodní zdicí materiály, tam je tento aktivátor vysoce prospěšný pro zvýšení dispergace (šíření aktivních látkek injektážního krému) a tím snadnější a spolehlivější pronikání aktivní látky injektážního krému AquaStop Cream® do pórů a kapilár zdiva.

 

AquaStop Cream Inject Activator® se aplikuje krátkým prostříknutím každého vrtu, např. za použití našeho rozprašovače nebo injektážní pumpy anebo různými postřikovači, které rozptýlí prostředek v podobě aerosolu. Aplikací AquaStop Cream Inject Activator® se docílí provlhčení zdiva a jeho účinná látka následně podporuje dispergaci silan/siloxanu z injektážního krému AquaStop Cream® do zdiva, která následně vytváří požadovanou hydrofobní clonu.

 

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít.

 

Při styku s kůží: neprodleně odstranit potřísněný oděv a kůži opláchnout proudem čisté vody. Nepoužívat rozpouštědla ani ředidla. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Při zasažení očí: vyplachovat oči alespoň 15 minut a konzultovat lékaře. Při požití: vypláchnout ústa a nevyvolávat zvracení. Vyhledat lékařskou pomoc.