Botanic Guarana 200g

Botanic Guarana 200g

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Prášek ze semínek je přírodní zásobárnou kofeinu a dalších stimulačních látek. Celý popis
Partner: Botanic
195 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 5 kusů

27.1.2022 - 28.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Botanic

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100031846654

Popis

SLOŽENÍ GUARANY

Nejdůležitějšími složkami Guarany jsou především tak zvané kardiostimulanty teobromin, teofylin a hlavně – kofein. Mezi dalším můžeme zauvažovat i třísloviny, alkaloidy, škrob a další. Maximální indikovaná dávka není tak vysoká, abychom si museli zmiňovat nutriční hodnoty typu sacharidy, tuky, bílkoviny a další. Látky, které jsme si zmínili hned na začátku jsou pro nás však nejdůležitější. Jsou to právě ony, které mají na svědomí hlavní účinky.

JAK TO VŠE ÚČINKUJE

Co dobře známe, jsou účinky kofeinu. Jedná se o alkaloid, stimulant, který působí na naši centrální nervovou soustavu. Dokáže tak oddálit pocit únavy, zbystřit naše smysly a dodat ztracenou vitalitu. Další účinky se vztahují na normalizaci trávení, imunitní systém, ale i kontrolu metabolismu.

VEDLEJŠÍ ÚČINKY UŽÍVÁNÍ

Kdybychom úmyslně převyšovali dávkování Guarany, může dojít k tak zvanému předávkování kofeinem. Dejme pozor na užívání během těhotenství a kojení. Do těchto období kofein nepatří. Stejně tak pokud máme problémy s vysokým krevním tlakem, nebo s kardiovaskulárním systémem.

JAKÁ JE DENNÍ DÁVKA?

Za ideální denní dávku se považuje u běžného prášku ze semen 5 gramů. To představuje zhruba jedna kávová lžička. Na každého účinkuje Guarana jinak, proto bychom měli začít na nižších dávkách.

JAK NEJLÉPE UŽÍVAT…

U prášku se jeví jako nejlepší rozmíchání ve vodě. Můžeme stejně tak zalít horkou vodou a vytvořit tak odvar.