Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 3867983

Delso Elektrický výškově nastavitelný stůl WORKSTATION, černý

Delso Elektrický výškově nastavitelný stůl WORKSTATION, černý

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Elektrický výškově nastavitelný stůl WORKSTATION černý s rozsahem posuvu 72 až 121 cm. Rozměr 120×60cm. Praktická zásuvka je součástí stolu. Skvělá kvalita. Celý popis
12 699 Kč
Zboží od: Delso.cz
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
12 699 Kč
Poslední 3 kusy
S novou kartou za

6.10.2022 - 7.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

ELEKTRICKÝ VÝŠKOVĚ NASTAVITELNÝ STŮL WORKSTATION 120×60CM.

Už Vás nebaví práce v sedě? Díky výškově nastavitelnému stolu Workstation můžete u práce také stát. A nejen to! Věděli jste, že standardní výška pracovního stolu (tj. 75cm) nevyhovuje 90% populace? Díky podnoži lze upravit výšku stolu také pro práci v sedě, čímž předcházíte hrbení zad a krční páteře.

Nastavení výšky

Výškově nastavitelný stůl WORKSTATION lze nastavit v rozmezí 72 – 121 cm (bez desky) a to díky integrovanému elektromotoru. Elektromotor zvládne posuv při zátěži až 50 kg. Podnože značky DELSO se vyznačují velice tichým chodem elektromotoru.

Paměťový ovladač

Ovládání stolu je velice jednoduché a rychlé. Pro změnu výšky stolu stačí stisknout tlačítko šipky nahoru/dolů a stůl se uvede do pohybu. Velikou výhodou je paměť ovladače, která dokáže uložit až 4 oblíbené uživatelské polohy.

Anti-kolizní systém

Bezpečnost je vždy na prvním místě a u pohyblivých věcí to platí dvakrát.

Podnož je vybavena anti-kolizním systémem, který při aktivním nastavování výšky hlídá odpor vlivem vnějšího prostředí. Pokud tedy stůl narazí např. do okenního parapetu, automaticky se zastaví a uvede posuv podnože do opačného chodu.