10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 3830747

Delso Elektrický výškově nastavitelný stůl ADJUSTER 140x80cm, bílá podnož, šedá deska

Delso Elektrický výškově nastavitelný stůl ADJUSTER 140x80cm, bílá podnož, šedá deska

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Elektrický výškově nastavitelný stůl ADJUSTER s rozsahem posuvu 74 až 124 cm. Rozměr 140×80cm. Skvělá kvalita se zárukou 4 roky za super cenu! Celý popis

Barva

8 954 Kč
Zboží od: Delso.cz
8 954 Kč
Doprava zdarma
S novou kartou za

4.6.2024 - 5.6.2024 na vaší adrese

Popis

Elektrický výškově nastavitelný stůl ADJUSTER 140×80cm.

Už Vás nebaví práce v sedě? Díky výškově nastavitelnému stolu ADJUSTER můžete u práce také stát. A nejen to! Věděli jste, že standardní výška pracovního stolu (tj. 75cm) nevyhovuje 90% populace? Díky podnoži lze upravit výšku stolu také pro práci v sedě, čímž předcházíte hrbení zad a krční páteře.

UPOZORNĚNÍ: Deska, která je šíře 160cm, přesahuje o 15cm přes podnoží z každé strany stolu.

Nastavení výšky

Výškově nastavitelný stůl ADJUSTER lze nastavit v rozmezí 74 až 124 cm a to díky integrovanému elektromotoru. Elektromotor zvládne posuv při zátěži až 70kg.

Podnože značky DELSO se vyznačují velice tichým chodem elektromotoru se zárukou 4 roky! 

Ovladač

Ovládání stolu je velice jednoduché a rychlé. Pro změnu výšky stolu stačí stisknout tlačítko šipky nahoru/dolů a stůl se uvede do pohybu.

Maximální kvalita pracovní desky

Kvalitní odolná deska pracovního stolu je vždy důležitá při výběru stolu. Desky elektrických stolů DELSO jsou vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů předních evropských výrobců Egger a Kronospan (převážná výroba v Rakousku a Německu) a to konkrétně z laminovaných desek o tloušťce 25mm, které jsou ohraněny velice odolnou 2mm ABS hranou. Při této tloušťce materiálu předcházíme nežádoucímu kroucení desky a díky ABS hraně odolá řadě běžných nárazů např. od kancelářské židle.

Zvolením materiálů těchto výrobců zaručujeme snadnou údržbu, odolnost vůči UV záření, běžným mechanickým nárazům a v neposlední řadě zdravotní nezávadnost vůči uživatelům. Zároveň je při výrobě myšleno na šetrnost vůči životnímu prostředí a recyklovatelnost.