Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 10183737

STREFA Lemování zdí v kombinaci s krycí lištou RŠ 200, 3 bm, Lak. pozink, Červená RAL 3009

STREFA Lemování zdí v kombinaci s krycí lištou RŠ 200, 3 bm, Lak. pozink, Červená RAL 3009

Zatím nehodnoceno
Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Lemování se provádí u okrajů střešních plášťů tam, kde ze střešního pláště vystupuje svislá stavební konstrukce – zeď, atika, komíny, apod. Celý popis
518 Kč
Prodává STREFA
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
518 Kč
Levněji s novou kartou za

Popis

Lemování stěn

Lemování se provádí u okrajů střešních plášťů tam, kde ze střešního pláště vystupuje svislá stavební konstrukce – zeď, atika, komíny, apod.

Na střeše se provádí buď lemování po spádu střechy (boční lemování). V tomto případě se nejčastěji lemování zasouvá pod střešní krytinu. Na konci lemování se provádí zpětný ohyb. Dle množství odváděné vody se doporučuje boční lemování stavebních konstrukcí opatřit také tzv. vodní drážkou.

Lemování, které se provádí rovnoběžně s okapem (tzn. nemění se vzdálenost plechu od okapu nebo hřebene) se ukončuje vždy na krytině tzv. po vodě. Výšku svislé části lemování je nutné uzpůsobit místním klimatickým podmínkám – např. v oblastech s vyšším množstvím sněhu se výška plechu zvedne. Horní část lemování se může překrýt krycí lištou.

Před pokládkou krytiny instalujte prvek „oplechování ke zdi". Při jeho montáži dodržujte všeobecné klempířské zásady a pravidla. Montáž oplechování začněte od okapu k hřebeni, dodržujte překrytí prvků. Oplechování srovnejte, připevněte k bednění nebo latím a ke zdi.