10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6018431

M-Style Adventure univerzální přídavná LED světla 20W

M-Style Adventure univerzální přídavná LED světla 20W

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
M-Style adventure univerzální přídavná LED světla 20W Homologováno ECE E4 50R-003070 (front position lamp – white)
výkon 10W napětí 8–32V
voděodolnost IP67
odolné CNC kovové tělo
2× 10W LED Cree XPL HI
svítivost 23
Celý popis
2 990 Kč
Zboží od: M-Style
2 990 Kč
Doprava zdarma
S novou kartou za

1.12.2023 na výdejním místě
1.12.2023 na vaší adrese

Popis

M-Style adventure univerzální přídavná LED světla 20W

 • Homologováno ECE E4 50R-003070 (front position lamp – white)
 • výkon 10W napětí 8–32V
 • voděodolnost IP67
 • odolné CNC kovové tělo
 • 2× 10W LED Cree XPL HI
 • svítivost 2300 lumen (set)
 • barva světla – bíla (6500K)
 • životnost čipu více jak 50 000 hodin
 • úhel paprsku 25°
 • vhodné pro všechny typy vozidel: motocykly, skútry, elektrovozítka, sněžné skútry, čtyřkolky
 • pro instalaci na padací rámy, řidítka, ochranné hrazdy atd. je třeba dokoupit objímku správného průměru
 • obsah balení: 2ks světel, 2ks montážka pro přímou instalaci světel, komplet kabeláž k instalaci v délce 2m od světel světla k baterii vozidla, český manuál, vypínač, 2ks objímek pro instalci vypínače
 • pokud chcete upevňovat světla na rám DOPORUČUJEME přikoupit objímky v doporučených výrobcích
 • POZOR! Pro správnou instalaci si prohlédněte české schéma a návod v sekci ke stažení. Pro funkci světel je nutné zapojit bílý spínací kabel na + kabeláž vozidla.


M-Style adventure univerzální přídavná LED světla 20W

Světla Adventure na kterých jsme pracovali téměř dva roky než jsme se dostali k finálnímu produktu tak jak ho představujeme vám. Můžete tak mít jistotu, že jsme kladli důraz na každý detail. Srdcem světla je kvalitní chip a osazený chip Cree XPL HI který je jedním z těch nejlepších na trhu. Při odběru pouhých 10W nabízí svítivost 1150 lumen tedy tolik co 60W halogenová žárovka. S párem světel se tedy dostanete na svítivost 2300 lumen s odběrem pouhých 20W a minimálním odpadním teplem. Světla se proto nijak extrémně nezahřívají a výrobce uvádí životnost čipu více jak 50 000 hodin provozu. O odvod tepla se navíc stará i celokovové tělo světel které zároveň zaručí odolnost i v extrémních podmínkách společně s dalšími opatřeními pro zajištění maximální odolnosti vůči prachu a vodě získaly světla M-Style adventure osvědčení normy IP67. Odolná jsou nejenom sama světla, ale i precizně zalévaná a odizolovaná kabeláž, voděodolné těsnící konektory a zalévaný utěsněný vypínač. Světla M-Style Adventure se tak hodí i do extrémních podmínek expedičních cest a pracovních vozidel jako jsou sněžné skůtry, čtyřkolky, traktory a další.

Samozřejmostí je i pojistka a v praktickém gumovém pouzdře naleznete bežnou 20A nožovou pojistku kterou lze v pžípadě potřeby snadno nahradit. Světla se hodí i pro i pro automobily, buggíny a další terénní a expediční vozdila, nicméně při instalaci je často vzhledem k umístění baterie v těchto vozidlech provést prodloužení kabeláže, délka základní kabeláže v balení je 2 metry od světel k baterii vozidla. Světla jsou určena k přímé instalaci šroubem do otvoru v karoserii vozidla ovšem pro snadnou instalaci na řidítka, padací rámy, hrazdy je možné dokoupit objímku správných rozměrů z naší nabídky. Ke světlům samozřejmě nabízíme český návod k instalaci a schéma zapojení které naleznete v záložce ke stažení.
 
 
 

Video 1

Video 1