Počet nalezených produktů: 5

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Swedteam Akron
2 020 Kč

Celopropínací svetr Swedteam Akron je vyroben ze 100% ovčí vlny, díky které poskytuje dostatečný tepelný komfort při každé příležitosti.


Swedteam Derek
3 590 Kč

Vlněný svetr vhodný pro veškeré lovecké, pracovní i ostatní volnočasové aktivity. Praktické semišové detaily na ramenou a loktech dodávají svetru stylový vzhled. Své uplatnění najde svetr po celý rok – jako svrchní vrstva pro dny teplejší, vrstva druhá – pod bundu - pro dny chladnější.


Swedteam Harry Green
2 890 Kč

Klasický svetr z ovčí vlny. Praktické loketní nášivky v hnědém provedení, žebrovaný lem u krku, na manžetách rukávů i ve spodní části dodávají svetru stylový vzhled. Ideální oděv pro lov i běžné volnočasové aktivity po celý rok – jako svrchní vrstva pro dny teplejší, vrstva druhá pro dny chladnější.


Swedteam Ånn
2 500 Kč

Praktický svetr z příjemného pružného úpletu je vhodný pro všechny věkové kategorie k celoročnímu využití k loveckým i ostatním volnočasovým aktivitám.


Swedteam Pond zelený
2 000 Kč

Tenký svetr vyrobený ze směsi merino vlny a akrylu poskytuje dostatečný tepelný komfort při veškerých loveckých i ostatních volnočasových aktivitách.