Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100002798248

Grenade Grenade BLACK OPS 100kapslí

Grenade Grenade BLACK OPS 100kapslí

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Grenade Black Ops představuje novou vývojovou verzi termogenních stimulátorů z kategorie „hardcore“, navazující na základní verzi Grenade. Celý popis
Produkt se již neprodává
740 Kč
7,40 Kč/dávka
Zboží od: Goldfitness
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
740 Kč
7,40 Kč/dávka

Popis

Grenade Black Ops™ představuje novou vývojovou verzi termogenních stimulátorů z kategorie „hardcore“, navazující na základní verzi Grenade. Tato zesílená verze má oproti základní verzi Grenade zrychlený nástup účinku a silnější stimulační efekt. Díky své „zesílené“ kompozici je Grenade Black Ops™ vhodný zejména pro muže.

Zaměření produktu: Produkt je vhodný pro všechny aktivní jedince a sportovce, zaměřené na odbourávání a spalování tuku. Grenade Black Ops™ je ideální volbou pro intenzivní, intervalové tréninky jako je např. HIIT (High Intensity Interval Training), tréninky v pozdních večerních hodinách atd.

 

Pozn. Uzávěr GRENADE není šroubovací, ale jedná se o tzv. „pojistný uzávěr na západku“, který otevřete vyklopením horní části do strany za úchop.

Upozornění:

  • Obsahuje kofein!
  • Dodržujte doporučený postup dávkování!
  • Ukládejte mimo dosah dětí.
  • Nenahrazuje pestrou stravu.
  • Skladujte na suchém místě.
  • POZOR! Neužívejte, pokud vám není alespoň 18 let.
  • Neužívejte, pokud současně užíváte předepsané léky, pokud trpíte vysokým krevním tlakem, pokud jste diabetik, těhotná nebo kojící žena, pokud máte anémii, alergii na acylpirin, dysfunkci ledvin nebo jater, neurózu, deprese, trpíte úzkostí, epileptickými záchvaty, srdeční nepravidelností jakéhokoliv typu, pokud máte feochromocytomen, potíže s močením nebo zbytnění prostaty.
  • Ihned přestaňte užívat a poraďte se svým lékařem, pokud se u vás projeví závratě, nespavost, neuróza, třes, bušení srdce nebo bolesti hlavy.

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Dávkování: Užívejte 1 kapsli hned ráno po probuzení na prázdný žaludek, zapijte vodou. Dále 1 kapsli 30 minut před obědem, zapijte vodou.

Balení: 100 kapslí

 

Nutriční hodnoty:  2 kapsle obsahují

Niacin 15mg

B6 (Pyridoxine) 5mg

Chrom 20mcg

Kofein 295mg

Taurin 275mg

Kajenský pepř 250mg

Cholin 220mg

Zelený čaj 100mg

Theobroma kakao (50% flavonoidů) 100mg

Modro-zelená řasa (Aphanizomenon flos-aquae 20mg

N Methyl Tyramin 20mg

Bioperin 5mg

Další složky: Plnidlo (mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý), želatinová kapsle (čištěná voda, barviva (briliantová modř, prášek z červené řepy, dioxid titaničitý).