10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 24797099

ALZARA Sůl z Mrtvého moře přírodní 25kg

ALZARA Sůl z Mrtvého moře přírodní 25kg

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Minerální sůl Alzara je čistá 100% přírodní sůl těžná z ložisek v Mrtvém moři. Tato sůl se vyznačuje zejména vysokým obsahem hořečnatých a draselných solí , ale kromě toho obsahuje i celou řadu dalších minerálů. Tím se tato sůl také zásadně odlišuje od ostatních běžných/mořských solí. Celý popis
1 799 Kč
1 799 Kč
Doprava zdarma
S novou kartou za

24.5.2024 - 27.5.2024 na vaší adrese

Popis

Specifikace

Minerální sůl Alzara je čistá 100% přírodní sůl těžná z ložisek v Mrtvém moři. Tato sůl se vyznačuje zejména vysokým obsahem hořečnatých a draselných solí , ale kromě toho obsahuje i celou řadu dalších minerálů. Tím se tato sůl také zásadně odlišuje od ostatních běžných/mořských solí.

Účinky

Spojení minerálů z Mrtvého moře s regeneračním a uvolňujícím efektem levandulové esence přináší intenzivnější účinek a hlubší prožitek z koupele. Koupele v soli z Mrtvého moře mají pozitivní a komplexní účinek na celý organizmus: pomáhají při kožních nemocech (akné, ekzémy, lupénka), zklidňují a regenerují citlivou a podrážděnou pokožku, pomáhájí zmírňovat potíže způsobené špatnou cirkulací, uklidňují při stresu a vypětí, zlepšují svalový tonus a ulevují při pohybových potížích. Vysoký obsah hořčíku má také velmi pozitivní účinky při astmatu a alergických onemocněních horních cest dýchacích – inhalace soli během koupelí působí protialergicky, ulevují průduškám a usnadňují dýchání.

Návod k použití

Potřebné množství soli rozpusťte v menším množství horké vody, doplňte chladnější vodou na teplotu 36–38oC. Doporučená doba koupele 15–20min. Po koupeli pokožku opláchněte čistou vodou, nepoužívejte mýdlo a dopřejte si 15–20 minutový klid.

Pro relaxační a tonizující koupele dávkujte 300–500g soli na 100l vody, 3–4× týdně.

Při kožních potížích (ekzémy, lupénka), na citlivou nebo podrážděnou pokožku dávkujte 250g soli na 100l vody, 2–3× týdně.

Pro použití soli do bazénu / vířivky dávkujte cca 25 kg (1 pytel) na 1m3 (1000 l) vody. Při tomto dávkování dosáhnete koncentrace soli ve vodě zhruba odpovídající slanosti běžné mořské vody (tj. cca 3%).

Protokol o složení minerální soli Alzara naleznete zde.