Bílé Zboží kupuje MP3Store

Praha, 16. srpna 2002

Po několikaměsíčním licencovaném provozu přistoupila společnost bilezbozi.cz, s.r.o. k převzetí všech aktivit internetového obchodu MP3Store.cz.

Prodej MP3 přehrávačů, později obchod MP3Store.cz, vedl ve firmě Česká Obchodní Kancelář s.r.o. Jan Kožušník: „Více než dvouměsíční provoz MP3Store a především velký zájem zákazníků ukázal, že dělat internetový obchod, skutečně profesionálně, není žádná legrace“, říká. Důvody, proč se firma rozhodla jednat o prodeji slibně se rozvíjejícího obchodu, vysvětluje dále jednatel firmy ing. Josef Chvojka: „Zákazníci vyžadují stabilní zázemí, showroom, call-centrum a další věci, budování všeho na zelené louce je velice nákladné a zdlouhavé. K provozu jsou dále třeba značné materiální náklady i know-how.“

BileZbozi.cz, s.r.o. na provozu MP3Store.cz spolupracovalo licencováním technologie již od 15. 5. 2002.

„Akvizice MP3Store je vyústěním úspěšné spolupráce a klasickým příkladem Win-Win obchodu,“ shrnuje ing. Ondřej Fryc, jednatel firmy.

Spolu s MP3Store přicházejí do firmy i dva noví zaměstnanci. Hodnota transakce se pohybuje v řádu statisíců Kč, přesné číslo bude známo až na konci roku.

O firmě bilezbozi.cz, s.r.o.

Společnost bilezbozi.cz, s.r.o. již od léta 2000 vyvíjí a provozuje specializovaný internetový obchod www.bilezbozi.cz.
Služby pro zákazníky začal server nabízet 20.11.2000, od té doby úspěšně zrealizoval obchody v řádu desítek miliónů korun.